30 października
08 listopada
Mini One ma nowego właściciela!

W ostatnią niedzielę w Centrum Handlowym 3 Stawy odbył się finał loterii, w której nagrodą główną był Mini Cooper One.

Loteria trwała od 2 do 25 października, w tym czasie o główną nagrodę postanowiło zawalczyć prawie 14 tysięcy osób. Poza Mini do wygrania były także 2 bony podarunkowe o wartości 1000 zł oraz 400 nagród natychmiastowych.

Szczęśliwą zwyciężczynią została Pani Elżbieta Grudzińska, która tym bardziej docenia swoje szczęście, że została wylosowana jako trzecia, dwie poprzednie osoby nie stawiły się na losowaniu – Dotychczas nic jeszcze nie wygrałam. Tym większa była moja radość i zdziwienie, kiedy w mikrofonie zabrzmiało moje imię i nazwisko – podkreśla Pani Elżbieta. W CH 3 Stawy byłam z mężem. Po odczytaniu mojego nazwiska natychmiast zadzwonił do domu, by córka mogła na bieżąco słuchać dalszego ciągu relacji. W innym wypadku myślałaby pewnie, że żartujemy. Mam prawo jazdy od wielu lat i wspólnie z mężem posiadamy samochód. Bardzo się cieszę, że to właśnie Mini One będzie teraz moim osobistym samochodem. Okazuje się, że warto dawać szanse szczęściu – relacjonuje szczęśliwa zwyciężczyni Mini One.

Pani Agnieszka Nizio, Dyrektor Centrum Handlowego 3 Stawy podkreśla jak ważna jest dla Klientów wiarygodność taki konkursów -Wiele osób słucha radia, ogląda telewizję i widząc podobne loterie stwierdza, że te nie może być prawda. Myślą, że ani nie ma nagród, ani realnych zwycięzców. Nasze centrum przyciąga raczej osoby z bliskich okolic, szczególnie z osiedla Paderewskiego. Każdorazowo odczuwamy sporą satysfakcje, kiedy stały Klient wygrywa wartościową nagrodę, która była jego marzeniem. Wtedy okazuje się, że to prawda. Realna osoba wygrała coś, co w jej wyobraźni było raczej mało osiągalnym celem. Jeśli dodatkowo widzimy jej realny entuzjazm, tym większa jest nasza satysfakcja.

DSC_7906

DSC_7653

DSC_7893

DSC_2339

DSC_2441

DSC_2474

DSC_7493

DSC_2492

DSC_2513