02-25
października
MINI W MODZIE w CH 3Stawy

W dniach 2-25 października Centrum Handlowe 3Stawy organizuje kolejną loterię z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania kultowy samochód MINI, dwie karty podarunkowe o wartości 1.000 złotych oraz ponad 400 nagród natychmiastowych. Zwycięzcami loterii mają szansę zostać klienci, którzy zrobią zakupy w CH 3Stawy za minimum 100 złotych!

Jak wygrać nagrody w jesiennej loterii CH Osowa? Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych, okazać paragon w Punkcie Obsługi Loterii i odebrać kartę do gry od hostessy. Otrzymana zdrapka to szansa na nagrodę natychmiastową w postaci karty podarunkowej o wartości 50 złotych lub jednego z wielu atrakcyjnych gadżetów.

Każdy klient, który chciałby wygrać nagrodę główną – samochód MINI lub jedną z dwóch kart podarunkowych o wartości 1.000 złotych – musi wypełnić otrzymaną zdrapkę i wrzucić ją do specjalnej urny. W niedzielę 25 października o godzinie 17.00 podczas finału akcji odbędzie się losowanie samochodu MINI oraz dwóch kart podarunkowych o wartości 1.000 złotych każda. Obecność podczas losowania jest obowiązkowa.

Regulamin loterii dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze dyrekcji Centrum.

mini_800