08-16
czerwca
Mistrzowska promocja – bramka pełna nagród!

Podanie lewą stroną boiska, dośrodkowanie i… goool! Tak wyglądają sytuacje bramkowe na stadionach. Wydaje się banalne? Przyjdź do CH3Stawy między 8 a 16 czerwca i sprawdź swoje piłkarskie umiejętności w grze Knoocker. W mistrzowskiej promocji, tak jak w meczach o najwyższą stawkę liczy się zdobywanie bramek. Im więcej goli uda Ci się ustrzelić, tym lepsze nagrody otrzymasz. Trafiaj do bramki, zgarniaj kibicowskie nagrody i bądź gotowy na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018.

Mundial coraz bliżej. Taka impreza zdarza się raz na cztery lata, a to oznacza, że trzeba się do niej dobrze przygotować. Jak to zrobić? Wystarczy wziąć udział w mistrzowskiej promocji, gdzie bramka przepełniona jest kibicowskimi gadżetami. Zrób zakupy, wciel się w rolę reprezentanta Polski, trafiaj do bramki przeciwników Biało-Czerwonych i nie pozwól, by nasi stracili gola. Na każdego uczestnika czekać będzie zadanie ustrzelić jak największą ilość bramek w interaktywnej grze celnościowej Knoocker. Na zwycięzców w mistrzowskiej promocji czekają fantastyczne nagrody. W puli m.in. piłka, szalik piłkarski, kibicowskie nakrycia głowy, czerwona wuwuzela, flaga, pokrowce na lusterka oraz hawajskie kwiaty, czyli wszystko to, co prawdziwy kibic powinien mieć pod ręką. W zabawie udział może wziąć każdy, kto zrobi zakupy o wartości 50 zł oraz okaże paragon w Punkcie Obsługi Akcji.

Dodatkowe sportowe emocje przyniosą atrakcje w specjalnie przygotowanej strefie – rywalizacja zarówno przy stołach z piłkarzykami, jak i przy stanowiskach Play Station. Zagraj ze swoimi znajomymi lub zmierz się z innymi piłkarskimi fanami.

Liczba nagród w każdej godzinie jest ograniczona, a regulamin promocji dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

bramka_5062018_mini2