Kluczowe dane o centrum

Witamy w Centrum Handlowym 3 Stawy

CH 3 Stawy w Katowicach powstało w 1999 r. jako jedno z pierwszych centrów handlowych na rynku śląskim. Usytuowane jest w miejscu wyjątkowym, blisko centrum miasta, pomiędzy autostradą A4 a Doliną Trzech Stawów. Wraz ze strefą zewnętrzną tworzy kompleks odpowiadający na potrzeby wszystkich klientów.
Centrum Handlowe 3 Stawy to miejsce spokojnych, komfortowych, wygodnych i kameralnych zakupów. Dla wielu Klientów jest synonimem udanych zakupów i spotkań w miłej i spokojnej atmosferze. Ofertę centrum stanowi hipermarket Auchan oraz galeria handlowa licząca 90 sklepów i punktów usługowych. Na odwiedzających czekają również kawiarnie i restauracje, których oferta zaspokoi miłośników tradycyjnej kuchni, pizzy, jak i zwolenników orientalnych specjałów. Na spragnionych zdrowego ruchu i aktywności czeka nowoczesny klub fitness – Fitness Academy 3 Stawy.
Dodatkowo ofertę centrum uzupełniają sklepy wielkopowierzchniowe zlokalizowane w bliskim jego sąsiedztwie: Media Markt, Leroy Merlin, Go Sport, Kakadu, Komfort…

W 2011 r., Centrum Handlowe 3 Stawy zostało pierwszym, funkcjonującym budynkiem i zarazem pierwszym, funkcjonującym centrum handlowym w Polsce, które otrzymało certyfikat Breeam In-Use potwierdzający spełnianie restrykcyjnych wymagań w zakresie środowiskowym i społecznym.

Fakty o nas
• Powierzchnia całkowita – 40 000 m2,
• Hipermarket Auchan oraz 90 sklepów i punktów usługowych,
• Kluczowi Najemcy: SMYK, EMPIK, H&M, ROSSMANN, RTV EURO AGD, PEPCO, JYSK, CCC,
• Klub FITNESS ACADEMY 3 STAWY,
• 11 średnich powierzchni w strefie zewnętrznej: LEROY MERLIN, NORAUTO, MEDIA MARKT, KOMFORT, GO SPORT, KFC, KAKADU, SKI TEAM, MEDIA EXPERT, FLÜGGER,
• 1200 miejsc parkingowych na parkingu podziemnym,
• 800 miejsc parkingowych na parkingu naziemnym.

Zapoznaj się z regulaminem parkingu podziemnego.

Zapraszamy!