07-09
października
Odśwież garderobę! Wymień stare ciuchy na nowe!

Z czym się kojarzy centrum handlowe? To miejsce spotkań, rozrywki i zakupów. W CH 3 Stawy w Katowicach przez jeden weekend będzie inaczej. Odwiedzający Centrum od 7 do 9 października będą mogli nie tylko kupić, ale także oddać ubrania by pomóc podopiecznym stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów. W zamian za przekazaną odzież będzie można otrzymać karty przedpłacone o wartości 30-50 zł! A dla każdego klienta Centrum przygotowało akcję rabatową z aplikacją Qpony. Atrakcje czekają też na najmłodszych.

Przewietrz swoją szafę, bądź eko
Każdy z nas ma w szafie takie ubrania. Niemal idealne, założone tylko kilka razy, czyste i niezniszczone, ale…znudziły się, są za małe, za duże, za ciepłe, albo metka uwiera. Zamiast trzymać je w szafie, lepiej dać im nowe życie!

Pobijmy rekord 1 tony ubrań
W Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach w weekend od 7 do 9 października rusza niecodzienna akcja zbierania ubrań. Liczy się każdy kilogram. Jeśli uda się pobić rekord 1 000 kg zebranej odzieży, konto stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów, które pomaga młodzieży i dzieciom oraz osobom niedostosowanym społecznie, zasili 1000 zł! Dodatkowo w trakcie akcji Stowarzyszeniu zostanie przekazany specjalny rower rehabilitacyjny o wartości 2 500 zł.

Oddaj ubranie, zdobądź voucher i kupony na nowe zakupy
By zachęcić do oddawania większych ilości ubrań CH 3 Stawy przygotowało specjalne karty przedpłacone na zakupy. Co zrobić by je otrzymać? Zrób zakupy na terenie Centrum za kwotę przynajmniej 10 zł oraz okaż hostessie paragon z danego dnia:

  • za oddane 3 kg odzieży zdatnej do dalszego użytkowania (bez plam, dziur) – otrzymamy kartę przedpłaconą o wartości 30 zł
  • za oddane 5 kg odzieży i więcej zdatnej do dalszego użytkowania (bez plam, dziur) – otrzymamy kartę o wartości 50 zł
  • liczba nagród jest ograniczona. Niezależnie od liczby oddanych kilogramów odzieży, każda osoba może otrzymać tylko raz kartę przedpłaconą o maksymalnej wartości 50 zł
  • oddać można odzież i obuwie, na stoiskach nie będą przyjmowane inne tekstylia jak pościel czy ręczniki

Regulamin: ODŚWIEŻ GARDEROBĘ

Odzież będzie można oddać w godzinach od 10 do 20 na specjalnym stanowisku, obok którego będzie kosz na ubrania i tablica podsumowująca najwyższe wyniki.

Jeśli nie udało Ci się załapać na nagrodę, albo nie masz nic do oddania, nic straconego! CH 3 Stawy przygotowało rabaty dla wszystkich klientów. Specjalne książeczki rabatowe oraz vouchery do wybranych sklepów będzie można uzyskać na terenie Centrum, a także w wybranych miejscach w Katowicach. Oferty będzie można pobrać również w specjalnej aplikacji Qpony.pl.

Dajmy nowe życie niepotrzebnym „rzeczom”!

W weekend od 7 do 9 października w CH 3 Stawy czekają też atrakcje dla najmłodszych. Chodzi o mini warsztaty, które zainspirują dzieci do recyklingu. Pokażemy w jaki sposób wykorzystać zużyte niepotrzebne przedmioty tworząc z nich ozdoby i biżuterię. Będą też kolorowanki i zabawy prowadzone przez animatorki.