14-30
listopada
Opowiedz o swojej ulubionej książce i zgarnij nagrodę!

Świetnie działają na naszą wyobraźnie, uczą, bawią, rozwijają nasz intelekt, często przenoszą do innego świata, a wielu mówi, że dają drugie życie. Są doskonałym towarzystwem, szczególnie w jesienno-zimową niepogodę. Mowa oczywiście o książkach. Czytacie? To świetnie, bo nasz kolejny konkurs dotyczyć będzie właśnie waszej ulubionej literatury. Do wygrania dwa bony o wartości 100 zł do wykorzystania w salonie Empik. Zgarnijcie je i zróbcie sobie lub komuś z rodziny czy znajomych doskonały prezent mikołajkowy.

Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku na profilu 3Stawów www.facebook.pl/3stawy odpowiedzieć na dwa pytania: Jaka jest twoja ulubiona książka, którą śmiało możesz polecić na jesienne wieczory? oraz Jaką książkę chciałbyś/chciałabyś przeczytać jeszcze tej jesieni? Obie odpowiedzi należy krótko uzasadnić.

Spośród wszystkich zgłoszeń nasze jury wybierze dwie najciekawsze odpowiedzi. Laureaci otrzymają bon podarunkowy o wartości 100 zł do wykorzystania w salonie Empik (dostępny na terenie CH 3Stawy). Komentarze można zamieszczać do 30 listopada 2016 roku do godziny 23.59.

Wyniki konkursu „Twoja książka na jesień” zostaną ogłoszone 1 grudnia 2016 roku o godz. 20:00 na profilu Centrum Handlowego 3Stawy na Facebooku.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu: Twoja książka na jesień