19-31
października
Pokaż nam swoją jesienną szafę i zgarnij bony podarunkowe na zakupy!

Jesień to najlepsza pora dla ubraniowych zakupów. Nasze szafy wypełniają się wtedy modnymi fasonami i ciekawymi kolorami. Otwórzcie je i pokażcie nam na zdjęciu. W naszym konkursie możecie wygrać bony o wartości 200 zł i 100 zł do wykorzystania w sklepie H&M!

Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku na profilu 3Stawów www.facebook.pl/3stawy zamieścicie zdjęcie swojej ubraniowej szafy uporządkowanej na jesień. Do zdjęcia należy dodać odpowiedź na pytanie: czego Twoim zdaniem nie może zabraknąć w zestawie ubrań na jesień?

Forma zdjęcia jest dowolna, może to być tylko Wasza szafa pełna ubrań, może to być zdjęcie typu selfie lub po prostu przygotowana na jesienny poranek odzież na krześle, które czasem służy nam jako szafa. Liczymy na Waszą kreatywność. Obowiązkowo pamiętajcie także o odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Spośród wszystkich zgłoszeń nasze jury wybierze dwie najciekawsze odpowiedzi. Laureat pierwszego miejsca otrzyma bon podarunkowy do wykorzystania w sklepie H&M o wartości 200 zł. Osoba, której zgłoszenie zajmie drugie miejsce – dostanie w prezencie bon podarunkowy do wykorzystania w sklepie H&M o wartości 100 zł. Komentarze można zamieszczać do 31 października 2016 roku do godziny 23.59.

Wyniki zostaną ogłoszone 2 listopada 2016 roku o godz. 20:00 na profilu Centrum Handlowego 3Stawy na Facebooku.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu: TWOJA SZAFA NA JESIEŃ

konkurs-19102016-slider