28 lipca
01 sierpnia
Postaw NA ZDROWIE

Zadbaj o zdrowie, skorzystaj z bezpłatnych badań profilaktycznych w CH 3 Stawy!

Centrum medyczne w centrum handlowym! Pomiar ciśnienia, tkanki tłuszczowej, pomiar cukru czy obliczenie wskaźnika BMI – między innymi takie badania będzie można bezpłatnie wykonać w dniach 28 lipca – 1 sierpnia w 3 Stawach. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy. Każdy z zainteresowanych na miejscu otrzyma wynik badania i skorzysta z porady specjalistów. Wszystko w ramach akcji „POSTAW NA ZDROWIE”!

Promujemy zdrowie!

Badania profilaktyczne umożliwiają skontrolowanie stanu zdrowia i wykrycie wielu groźnych chorób we wczesnym stadium rozwoju. Dlatego należy wykonywać je regularnie. Najbliższą do tego okazją będzie akcja „Postaw na zdrowie”, która od 28.07 do 1.08 będzie odbywać się w naszym centrum handlowym. Zainteresowani będą mogli wykonać bezpłatne pomiary ciśnienia, wskaźnika BMI oraz tkanki tłuszczowej. Dodatkowo w weekend (29.07-30.07) wszyscy odwiedzający 3 Stawy będą mogli także sprawdzić poziom cukru. Badania w centrum handlowym będą wykonywali konsultanci z Centrum Medycznego Synexus z Katowic. Każdy, kto weźmie udział w badaniach, otrzyma wynik wraz z informacją, czy mieści się on w normie. Dodatkowo osoby, które przeszły zawał serca lub udar mózgu, a także chore na cukrzycę, zwyrodnienia stawów bądź reumatoidalne zapalenie stawów będą mogły poznać program bezpłatnych badań kontrolnych, które organizuje centrum medyczne oraz zapisać się na dogodny termin.

Centrum Medyczne Synexus jest największą na świecie siecią przychodni specjalizujących się w prowadzeniu badań klinicznych. Poza działalnością badawczo-naukową realizuje programy promocji zdrowia w ramach których świadczy bezpłatne badania kontrolne oraz konsultacje lekarskie dla wielu grup pacjentów.

Zapraszamy na akcję POSTAW NA ZDROWIE!

Badania będą wykonywane w godzinach 10.00 – 18.00.

zkcja_zdrowie_ikona_a