17 listopada
Przeżyj niesamowitą przygodę z Bumblebee i Transformersami w 3 Stawach

To będzie prawdziwa gratka dla chłopców, tych dużych i tych małych. W Katowicach pojawi się Bumblebee! 17 listopada Centrum Handlowe 3 Stawy zamieni się w magiczny świat pełen Transformersów, w którym będzie można bawić się na torze wyścigowym, oglądać produkcje związane z serią filmów oraz poznać bliżej ulubieńca wśród autobotów, czyli Bumblebee, głównego bohatera nowej części filmu o pozaziemskich robotach z duszą.

Bumblebee to jedna z najbardziej znanych postaci z kultowej serii „Transformers”. Do tej pory wszystkie części cieszyły się olbrzymią popularnością na całym świecie, w tym w Polsce. Najnowsza część przeniesie nas do lat 80. XX wieku. Złomowisko, żółty zdezelowany, rdzewiejący garbus – tak zaczyna się niezwykła przygoda Bumblebee i Charlie. Na szczegóły tej niecodziennej historii trzeba jeszcze chwilę poczekać – premiera najnowszego filmu w polskich kinach w styczniu 2019 r. Zanim jednak mieszkańcy Katowic zasiądą przed srebrnym ekranem, warto wybrać się do CH 3 Stawy, gdzie przeżyjemy niezwykłą przygodę z Bumblebee.

Centrum Handlowe 3 Stawy przygotowało aż siedem godzin świetnej zabawy wypełnionych magicznym światem robotów i nowych technologii. 17 listopada od 11 do 18 na klientów będą czekać cztery strefy eventowe:

  • wspaniała strefa Hasbro, gdzie maluchy będą mogły skorzystać z atrakcji i zabawek Hasbro, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tle wielkiej postaci Bumblebee oraz przemówić głosem samego Optimusa dzięki specjalnemu Kaskowi Optimusa;
  • strefa wyścigów z torem wyścigowym Bumblebee Go przeznaczonym dla samochodów zdalnie sterowanych;
  • strefa filmów i konkursów, gdzie będzie można oglądać filmy związane z serią „Transformers” oraz zwiastuny filmu „Bumblebee” oraz wziąć udział w tematycznych konkursach;
  • strefa gier, w której dzieci będą mogły zagrać w grę z serii „Transformers” oraz wziąć udział we wspólnej zabawie na iPadach w strefie 360° z Garażem Bumblebee w roli głównej.

Wzruszająca więź między człowiekiem i maszyną

Szósta część hitowej produkcji „Transformers” będzie zupełnie nową historią. Skupi się na najbardziej lubianym robocie z całej serii filmów. Nowa produkcja może zaskoczyć miłośników serii, ponieważ pokaże zdecydowanie więcej emocji i zobrazuje cały proces budowania wzruszającej relacji człowieka i robota. Jeżeli chcecie wczuć się w klimat filmu przed wybraniem się do kina, 17 listopada warto pojawić się w galerii 3 Stawy i wziąć udział w zabawie dla całej rodziny.

 

bumblebee3stawy_13112018_mini