18-23
marca
Rusza smerfastyczny konkurs! „Zostań Gargamelem. Złap smerfa!”

Papa Smerf, Łasuch, Smerfetka, Osiłek i Ważniak w Katowicach? Oczywiście! W weekend 18-19 marca Centrum Handlowe 3 Stawy zamieni się w jedną, dużą wioskę Smerfów! Z okazji tego wyjątkowego wydarzenia przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. Czekamy na Wasze smerfastyczne zdjęcia i krótką rymowankę. Do wygrania są dwa bony o wartości 150 zł i 100 zł do wykorzystania w sklepie SMYK.

Takiej imprezy jeszcze nie było! W Centrum Handlowym 3Stawy spotkamy się na dwudniowej, pełnej atrakcji i przygód imprezie, podczas której Smerfy zaproszą nas do swojej zaczarowanej, pełnej magii wioski. Nie możecie się już doczekać? To świetnie! Musicie koniecznie wziąć udział w naszym smerfastycznym konkursie. Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku na profilu 3Stawów www.facebook.pl/3stawy wyślecie nam zdjęcie ze swoimi ulubionymi smerfami. Fotografie należy wykonać właśnie w weekend 18-19 marca podczas imprezy SMERFY: POSZUKIWACZE PRZYGÓD. Przypominamy, że odwiedzi nas m.in. Papa Smerf, Łasuch, Smerfetka, Osiłek czy Ważniak. Prócz zdjęcia komentarz powinien zawierać krótką rymowankę dotyczącą niebieskich stworzonek i ich magicznego świata. Przykład: Kto zawita do smerfów świata, ten zostaje na 2 lata!

Spośród wszystkich zgłoszeń nasze jury wybierze dwa komentarze uznane jako najbardziej pomysłowe i kreatywne. Laureaci otrzymają bon podarunkowy o wartości 150 zł (1 miejsce) i 100 zł (2 miejsce) do wykorzystania w salonie SMYK (dostępny na terenie CH 3Stawy). Komentarze można zamieszczać do 23 marca 2017 roku, do godziny 23.59.

Wyniki konkursu „Zostań Gargamelem. Złap smerfa!” zostaną ogłoszone 24 marca 2017 roku do godz. 17:00 na profilu Centrum Handlowego 3Stawy na Facebooku.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu: TUTAJ.

konkurs_smerfy_gargamel__4