25-27
sierpnia
Słodki „back to school”! Czyli Tyta dla smyka

Stęskniliście się za szkołą? Specjalnie z okazji zbliżającego się początku roku szkolnego w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach powstanie szkolna klasa, w której nie zabraknie ławek, tablicy i… pań nauczycielek. Wszystko za sprawą akcji „Tyta dla smyka”, w trakcie której będziemy rozdawali tyty, czyli rogi obfitości – jednen z symboli szkoły. Akcja trwa od piątku 25 sierpnia do niedzieli 27 sierpnia.

Słodka niespodzianka dla każdego

Ostatni weekend sierpnia to gorący okres zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Aby osłodzić Wam ten czas przygotowaliśmy w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach specjalną akcję „Witaj szkoło”, gdzie będzie można otrzymać tytę pełną słodkości oraz włączyć się do zabawy o cenne nagrody.

Zasady akcji „Witaj szkoło”

Zasady naszej akcji? To proste! Aby wziąć udział wystarczy w dniach 25-27.08 zrobić w Centrum Handlowym 3Stawy zakupy na łączną kwotę 200 zł w sklepach galerii handlowej i zgłosić się z paragonem do hostessy w punkcie obsługi akcji. Można łączyć max. 2 paragony. W przypadku połączenia paragonu z Auchan z paragonem z galerii, minimalna wartość paragonu z galerii wynosi 100 zł.

3Stawy_akcja_z_tyta_B0_1000x1414