18-19
marca
SMERFY: POSZUKIWACZE PRZYGÓD

Takiej imprezy jeszcze nie było! W Centrum Handlowym 3Stawy spotkamy się na dwudniowej, pełnej atrakcji i przygód imprezie, podczas której Smerfy zaproszą nas do swojej zaczarowanej, pełnej magii wioski. Zapraszamy 18 i 19 marca, w godzinach 11:00-18:00.

W PROGRAMIE

  • Wyjątkowe przedstawienie z udziałem Smerfów. Na wielkiej scenie profesjonalni aktorzy przedstawią „SMERFY: Przygoda w zaczarowanym lesie”, historię inspirowaną perypetiami naszych ukochanych niebieskich bohaterów. Na dzieci czeka fantastyczne przedstawienie z piosenkami, efektami wizualnymi, wspólną interaktywną zabawą (w tym z możliwością pojawienia się na scenie), ale przede wszystkim mnóstwo zabawy i śmiechu. W przedstawieniu aktorzy wcielą się w postaci: Smerfetki, Papy Smerfa, Osiłka, Ważniaka, Ciamajdy oraz, naturalnie, Gargamela i jego wiernego przyjaciela Klakiera.
  • Każdy mały uczestnik będzie miał szansę wyruszyć w pełną przygód wyprawę do Wielkiej Zaginionej Smerfowej Wioski (zaaranżowanej w przestrzeni Centrum Handlowego), w której dzieci będą miały okazję zdobywać różne sprawności, korzystać z atrakcji multimedialnych, a także spróbować Smerfnych Smakołyków.
  • Przy każdym z pięciu domków rozlokowanych na terenie wioski (domek Smerfetki, Osiłka, Papy Smerfa, Ważniaka oraz Smerfna Kuchnia Łasucha) dzieci zdobywać będą sprawności Super-Smerfa. Każdy domek to nowe wyzwanie i nowa okazja do zabawy połączonej z nauką. Na przykład w Smerfnej Kuchni Łasucha dzieci wspólnie z animatorami przygotują niebieskie smerfne ciasteczka à la Łasuch. W domku zamieszkanym przez Papę Smerfa dzieci poznają tajniki fizyki i chemii. W domku Osiłka dzieci będą musiały wykazać się sprawnością fizyczną i refleksem podczas gier i zabaw. Na początku zabawy każde z dzieci otrzyma specjalną Kartę Super-Smerfa, na którą przyklejać będzie naklejki otrzymane po odwiedzinach w każdym z domków. Po zdobyciu pięciu sprawności dzieci otrzymają nagrodę-niespodziankę.
    – W czasie trwania każdej z imprez dzieci będą mogły wziąć udział w wielu konkursach z atrakcyjnymi filmowymi nagrodami.
    – Na najmłodszych czeka też bajkowe mini-kino, w którym dzieci obejrzą wesołe przygody swoich ukochanych bohaterów, oraz jedyny taki blue-wizaż, specjalne miejsce, w którym makijażyści przemienią dzieci w Smerfowych Bohaterów.
  • Podczas imprezy dzieci będą miały niepowtarzalną okazję spotkać się i przybić piątkę z… samymi Smerfami, z którymi zrobią sobie także pamiątkowe zdjęcia. Animatorzy wystąpią w aż pięciu specjalnie sprowadzonych do Polski kostiumach. Dzieci spotkają się z Papą Smerfem, Łasuchem, Smerfetką, Osiłkiem i Ważniakiem.

UWAGA! GOŚĆ SPECJALNY!:
19 marca o godzinie 15:00 będzie miało miejsce spotkanie z wyjątkowym Gościem. Nasze Centrum odwiedzi MARGARET! W trakcie jej obecności w centrum (15.00 – 16.30) będzie miała miejsce prezentacja teledysku promującego film, rozmowa z artystką, podpisywanie plakatów oraz wspólne zdjęcia.

smerfy_9032017