26 października
08 listopada
TWÓJ SPOSÓB NA JESIEŃ – KONKURS Z NAGRODAMI

TWÓJ SPOSÓB NA JESIEŃ – KONKURS Z NAGRODAMI
Zakupy w naszym centrum, spacery po Dolinie Trzech Stawów, halloweenowa impreza ze znajomymi a może spokojne wieczory z kubkiem gorącego kakao i książką? Jesień to pora roku, w której wolny czas możemy spędzać na wiele sposobów. Październikowy i listopadowy krajobraz zachęca do uchwycenia różnych barw zmieniającego się otoczenia. Pokażcie nam jak Wy spędzacie wolny czas! Zróbcie zdjęcie i dodajcie do niego krótki opis co najbardziej lubicie robić w jesienne dni. Każdy atrybut na zdjęciu związany z naszym Centrum mile widziany!

Do wygrania:
1 miejsce – bon podarunkowy o wartości 100 zł w sklepie EMPIK,
2 miejsce – bon podarunkowy do wykorzystania w sklepie H&M o wartości 100 zł,
3 miejsce – bon podarunkowy do wykorzystania w sklepie EMPIK o wartości 50 zł,
4 miejsce – bon podarunkowy do wykorzystania w sklepie H&M o wartości 50 zł

Jak wygrać i zgarnąć bon? Wystarczy, że w komentarzu do postu konkursowego (dostępny na naszym facebookowym profilu) zamieścicie zdjęcie pokazujące jak spędzacie jesienne dni. Czekamy na wasze fotki wśród książek lub konsoli w domowym zaciszu, na spacerze, podczas imprezy, zakupów czy gotowania np. dyniowych smakołyków. Ważne jest jedno: chcemy poznać Wasz indywidualny, kreatywny POMYSŁ I SPOSÓB NA JESIEŃ! Dodajcie też, krótki komentarz opisujący zdjęcie.

Na zgłoszenia czekamy do 8 listopada (środa). Do rozdania mamy cztery atrakcyjne nagrody.
Wyniki konkursu „TWÓJ SPOSÓB NA JESIEŃ” zostaną ogłoszone 9 listopada 2017 roku do godz. 20:00 na profilu Centrum Handlowego 3Stawy na Facebooku.
CZAS START!

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu: TUTAJ

sposob_na_jesien_600x600