21-30
września
Twoje zdjęcie z CH 3Stawy!

Łapcie za telefony, pokażcie nam swoje selfie i zgarnijcie nagrody.

W CH 3Stawy trwa właśnie loteria z atrakcyjnymi podarunkami. Nie zwalniamy jednak tempa i już przygotowaliśmy dla Was konkurs na naszym facebookowym profilu! To co otrzymają nasi laureaci z pewnością umili jesienny czas!
Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku na profilu 3 Stawów www.facebook.pl/3stawy zamieścicie zdjęcie typu selfie z naszym logiem w tle.

Decyzję w jakich okolicznościach i w jakich sceneriach będzie zrobiona fotografia pozostawiamy Wam. Ważne, aby było to zdjęcie typu selfie – na którym widać Ciebie i nasze logo – czy to przed wejście do budynku CH 3Stawy, na plakacie, komputerze czy innym telefonie. Zaproście do zdjęcia swoich znajomych, pokażcie jakie zakupy zrobiliście w naszym Centrum czy po prostu zróbcie śmieszną minę. Liczymy na Waszą kreatywność. Solidnie ją nagrodzimy! Spośród zgłoszeń wybierzemy autorów dwóch najlepszych komentarzy. Każdy ze zwycięzców otrzyma karty podarunkowe o wartości 250 zł do wykorzystania w sklepie Duka na terenie CH 3Stawy.

Komentarze można zamieszczać do 30 września 2016 roku do godziny 23.59.
Wyniki zostaną ogłoszone 3 października 2016 roku o godz. 20:00 na profilu Centrum Handlowego 3Stawy na Facebooku.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu:
REGULAMIN KONKURSU – Twoje zdjecie z CH 3Stawy

3stawy-800