25 sierpnia
07 września
UWAGA KONKURS! RADOSNY BACK TO SCHOOL!

Zaszyty kupione? Plecaki spakowane? Pora na radosne przywitanie ze szkołą! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs! Do wygrania dwa bony podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie WITTCHEN.

Jak wygrać i zgarnąć bon? Wystarczy, że w komentarzu do postu konkursowego (dostępny na naszym facebookowym profilu) zamieścicie zdjęcie pokazujące jak przygotowujecie się do spotkania ze szkołą po okresie wakacyjnym. Czekamy na wasze fotki z tornistrami, tytami, mundurkami czy wyprawkami. Wśród rodziny, znajomych czy książek – wszystkie chwyty dozwolone – liczymy na Waszą kreatywność. Zdjęcia można oczywiście wykonać już po powrocie do szkoły. Na zgłoszenia czekamy bowiem aż do 7 września. Wykrywają dwa najciekawsze komentarze.

Pamiętajcie także o naszej akcji “Tyta dla smyka” w której za zakupy w naszym centrum możecie odebrać tyty wypełnione słodkościami. Rogi obfitości czekają na naszym specjalnym stoisku w dniach 25-27.08.2017r. Podpowiadamy – to idealna okazja do wykonania zdjęcia do naszego konkursu!

Laureaci otrzymają karty podarunkowe o wartości 100 zł. Komentarze można zamieszczać do 7 września 2017 roku, do godziny 23.59.

Wyniki konkursu „Radosny back to school” zostaną ogłoszone 11 września 2017 roku do godz. 20:00 na profilu Centrum Handlowego 3Stawy na Facebooku.

CZAS START!
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu: TUTAJ

event-szkola