27-28
października
Weekend z dekoratorem

Spotkajmy się i porozmawiajmy o wnętrzach! Flügger farby zaprasza na bezpłatne porady dekoratora

Kolory i wzory mogą wyrażać wiele a dobrze dobrane potrafią odegrać główną rolę we wnętrzu, nadać przestrzeni charakteru i atmosfery. Dokonanie wyboru wzorów, motywów, kolorów a także ich połączenie nie zawsze jest proste i oczywiste, dlatego w sklepach Flügger farby otrzymasz profesjonalne wsparcie.

Flügger farby zaprasza 27-28 października do wybranych salonów firmowych w całej Polsce na bezpłatne porady dekoratora wnętrz. Dekorator, w oparciu o Twoje preferencje podpowie jak połączyć odcienie i wzory, żeby stworzyć dobrze zaprojektowaną, funkcjonalną przestrzeń.

Adres sklepów i godziny porad dekoratora:

 • Godziny porad dekoratora w Centrum Handlowym Trzy Stawy, sobota i niedziela: 10:00 – 16:00.

Aby skorzystać z bezpłatnych porad dekoratora:

 1. Zrób zdjęcie wybranego pomieszczenia lub zabierz ze sobą plan mieszkania.
 2. Przyjdź ze zdjęciem, planem lub z wymiarami pomieszczenia do wybranego sklepu w dniach 27 lub 28 października.
 3. Dekorator bezpłatnie zestawi dla Ciebie kolory i dobierze tapetę, a Ty w tym czasie napijesz się kawy.

A skoro już o tapetach mowa!

Czy wiesz, że tapety Fiona wall design by Flügger to produkty typu non-woven, dzięki czemu są:

 • proste w klejeniu,
 • łatwe w zdejmowaniu,
 • wytrzymałe,
 • i ekologiczne.

Tapety Flügger to oryginalny i ponadczasowy design wyrażony w ponad 400 wzorach. Kolekcje zaprojektowane przez wybitnych projektantów marki Fiona wall design są dostępne w każdym sklepie Flügger farby. Odnajdziesz w nich ekspresyjną zmysłowość ujętą w kolekcji Six Senses, wkroczysz w świat dziecięcych marzeń ze zbiorem wzorów Little World, wybierzesz się na spacer po ogrodzie botanicznym w towarzystwie Botanic Garden, a także odkryjesz dziedzictwo Skandynawii uchwycone w nowości – Nordic Composiotins. Poznasz je wszystkie przychodząc na Weekend z dekoratorem wnętrz już 27-28 października!

Kolekcja Nordic Compositions

Kolekcja zaprojektowana przez Teiję Bruhn – szwedzką projektantkę tekstyliów pochodzącą z tekstylnego zagłębia, miasta Boras. Motywem przewodnim kolekcji jest skandynawskie dziedzictwo, sielskość i przytulność. Trendy roślinne i stworzenie poczucia domowej enklawy w zurbanizowanym świecie to główna myśl, która przyświecała autorce przy projektowaniu Nordic Compositions.

Kolekcja Six Senses

Kolekcja została zaprojektowana z myślą o dużych przestrzeniach. Przepełnia ją spokój i energia, co sprawia, że zarówno miłośnicy płynności i delikatnych form, jak i Ci nie stroniący od bardziej odważnych wzorów geometrycznych odnajdą w niej motyw dla siebie.

Kolekcja Little World

Dziecięce sny i marzenia, projektantka Dominika Cierplikowska, spełnia poprzez kolekcję tapet Little World. Wzory utrzymane w subtelnej kolorystyce: pastelowego różu, delikatnych błękitów, jasnych zieleni oraz modnych szarości wprowadzają aranżację wnętrza rodem z bajki.

I nie zapomnij, że Weekend z dekoratorem to również:

 • kreatywne miejsce pełne inspiracji,
 • światowy design,
 • najnowsze trendy,
 • rekomendowane rozwiązania,
 • dobra kawa,
 • a dla osób korzystających z bezpłatnych porad – bony rabatowe na farby do wnętrz i tapety.

Więcej informacji znajdziesz na: www.flugger.pl