08-24
września
Znajdź swoje SZCZĘŚLIWE JABŁKO i poczuj smak wygranej!

Już wkrótce jesień rozpocznie się na dobre, a dłuższe wieczory będą sprzyjać spotkaniom w towarzystwie ciepłej herbaty i pysznej szarlotki. Jednak w Centrum Handlowym 3 Stawy już od 8 września będzie można poznać zupełnie inny smak jabłek. W nowej loterii będzie można otrzymać „Jabłka szczęścia”, w których ukryte będzie ponad 1 000 nagród o łącznej wartości 50 000 zł! Akcja startuje już w piątek 8 września i potrwa do 24 września

Uwagę niejednej osoby przyciągnęła akcja prowadzona w pierwszy weekend września w CH 3 Stawy w Katowicach. Przechadzających się po parkingu galerii sadowników w towarzystwie ogromnego jabłka, można raczej uznać za dość rzadkie zjawisko. Ten oryginalny obrazek był tylko wstępem do startującej już w piątek 8 września nowej akcji.

Jabłko szczęścia i nagrody warte 50 000 zł!

„Jabłko szczęścia”, to nowa loteria, w której do wygrania jest ponad 1 000 nagród o łącznej wartości prawie 50 000 zł. W puli nagród znajdują się m.in.: karty podarunkowe do sklepów i butików w CH 3 Stawy, tablety, kamery samochodowe, Play Station, powerbanki, okulary VR, głośniki, smartwatche, roboty kuchenne, sokowirówki, tostery czy ekspresy do kawy.

Jak wygrać jedną z 1 000 nagród?

Wystarczy odwiedzić Centrum Handlowe 3 Stawy w Katowicach i wydać minimum 50 zł w dowolnym sklepie zlokalizowanym na terenie galerii. Kolejnym krokiem jest rejestracja paragonu u hostessy, której nie sposób będzie przeoczyć. Należy zrobić to koniecznie w dniu w dokonania zakupów. Istnieje również możliwość łączenia paragonów (maksymalnie 2 i tylko jeden z nich może pochodzić z Auchan). Jeden paragon może wygenerować nawet do 5 szans!

Na koniec pozostaje już tylko wylosowanie szczęśliwego jabłka i radość z otrzymanej nagrody. Jak przeszliśmy od jabłek do nagród? To bardzo proste, jabłka znajdują się w papierowych torebkach, w których oprócz owocu ukryta będzie informacja o wygranej. Cała zabawa potrwa do 24 września.

3Stawy_loteria_A4