Blog / Wpis
Wakacje last minute z CH 3 Stawy!
10 sierpnia 2017

Wciąż trwają wakacje, a ty nie masz pomysłu dokąd pojechać? Czas to zmienić, a pomogą Ci w tym, oferty last minute, biur podróży CH 3 Stawy. Tunezja, Bułgaria, Włochy i wiele innych krajów czeka! Wybierz i przeżyj niezapomniane wakacje.

ITAKA:

1. Tunezja to niewątpliwie kraj zachodzącego słońca i wspaniałych ludzi. Pogoda zawsze jest tu dobra, a atrakcji co nie miara. Aby się o tym przekonać wybierz się na wycieczkę do Monastir!
Cena już od 1699 zł.
https://www.itaka.pl/last-minute/monastir/?date-from=2017-08-17&order=priceAsc&date-to=2017-09-08

zdj1

2. Bułgaria jest znanym i polecanym kierunkiem wakacyjnym przez Polaków.  Coraz więcej turystów przybywa nad Morze Czarne, co potwierdza wysoką jakość usług, wiele atrakcji oraz szeroki wachlarz miejsc do wypoczynku. My proponujemy Wam Złoty Brzeg, czyli bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, w obwodzie Burgas.
Ceny już od 1509 zł.
https://www.itaka.pl/last-minute/sloneczny-brzeg/?date-from=2017-08-18&order=priceAsc&date-to=2017-09-08

zdj2

3.  Egipt jest krajem wspaniałych budowli, przepięknych dzieł kultury i sztuki oraz fascynujących wierzeń. To ziemia piramid i faraonów, miejsce pełne tajemnic i zagadek. To kraj różnorodnych krajobrazów, oferujący bogatą gamę atrakcji. To również miejsce, gdzie można odpocząć i przygotować się do długiego sezonu zimowego.
Wycieczki do Hurghady już od 1899 zł.
https://www.itaka.pl/last-minute/hurghada/?date-from=2017-08-17&order=priceAsc&date-to=2017-09-08

zdj3

4. Marzyłeś o swoich greckich wakacjach? Teraz możesz to marzenie spełnić, bo ofert last minute nie brakuje. Szczególnie polecamy Wam wyspę Korfu – najbardziej zieloną z greckich wysp, położoną w północnej części Morza Jońskiego u wybrzeży Albanii.
Greckie wakacje już od 1959 zł.
https://www.itaka.pl/last-minute/korfu/?date-from=2017-08-19&order=priceAsc&date-to=2017-09-08

zdj4

5. Riviera Adriatycka to wspaniałe, szerokie  piaszczyste plaże , najlepsze dyskoteki w Włoszech
i fantastyczne parki rozrywki dla całej rodziny. Wakacje na Riwierze Adriatyckiej to pełne zanurzenie w niepowtarzalnej atmosferze Rimini i jego okolic, leniwe dni na plaży i noce do białego rana: po prostu dolce vita!
Niezapomniane wakacje we Włoszech już od 1998 zł.
https://www.itaka.pl/last-minute/riwiera-adriatycka/?date-from=2017-08-18&order=priceAsc&date-to=2017-09-08

zdj5

WEZYR:

1. Skąpane w słońcu piaszczyste plaże, szmaragdowe wody czterech mórz, bogaty wybór atrakcyjnych hoteli, zielone, pachnące gaje cytrusowe, niezliczone zabytki, aromatyczne przyprawy, zapachy i smaki Orientu – to wszystko można zobaczyć w jednym miejscu – w Turcji. Nie potrzeba wiele, aby móc odkryć ten piękny i bogaty w historię kraj! Oferty last minute już od 1522 zł.

zdj6

2. Jeżeli marzył Ci się wypoczynek w Hiszpanii to wciąż nic straconego! Na Costa Brava czekają szerokie, piaszczyste plaże i łagodnie opadające ku morzu, wysokie klify z głębokimi zatoczkami, wdzierającymi się w głąb lądu. To wprost wymarzone miejsce do nurkowania. Północną część wybrzeża zajmują dzikie, niezbyt zatłoczone zatoczki oraz niewielkie wioski, kreujące atmosferę ciszy i spokoju. Ceny już od 1842 zł.

zdj7

 Najpopularniejsze
Facebook
Archiwum