Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

O centrum

3 Stawy w Katowicach to jedno z pierwszych
centrów handlowych na Śląsku,
odwiedzane rocznie przez ponad 6 mln klientów.

 Zlokalizowane jest zaledwie 3 km od ścisłego centrum stolicy regionu, w bezpośrednim sąsiedztwie popularnej autostrady A4 i Doliny Trzech Stawów, od której centrum wzięło swoją nazwę.

Powierzchnia całkowita centrum wynosi 40 000 m², na których mieści się hipermarket spożywczy Auchan oraz 90 sklepów i punktów usługowych takich marek jak: Smyk, Empik, H&M, Rossmann, RTV EURO AGD, PEPCO, JYSK, CCC

Na odwiedzających czekają również kawiarnie i restauracje, których oferta zaspokoi miłośników tradycyjnej kuchni, pizzy, jak i zwolenników orientalnych czy greckich specjałów. Na spragnionych zdrowego ruchu i aktywności czeka nowoczesny klub fitness – Fitness Academy 3 Stawy.

Dla klientów przygotowano łącznie 2000 miejsc na parkingach podziemnym i naziemnym. W strefie zewnętrznej centrum działają sklepy popularnych marek polskich i międzynarodowych wielu branż: market budowlany Leroy Merlin, motoryzacyjny  - Norauto, sklepy z elektroniką - Media Markt i Media Expert, sportowe  - GO SPORT i Ski Team, a także Komfort, Action, KFC, Kakadu i Flügger.

Centrum Handlowe 3 Stawy w liczbach:

Rok
otwarcia

1999

Ilość miejsc
parkingowych

2000

Punkty
handlowo usługowe

90

powierzchnia
handlowa

37 400 m2

Właścicielem nieruchomości jest Union Investment Institutional Property GmBH. Zarządcą jest Multi Poland Sp. z o.o.