Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Udogodnienia

Centrum handlowe 3 Stawy to nie tylko strefa zakupów, ale także miejsce, w którym miło i wygodnie spędzicie Państwo czas oraz skorzystacie z wielu użytecznych rozwiązań. Nasze wnętrza i usługi przygotowaliśmy z myślą o Państwa wygodzie.

 

 

POKÓJ RODZICA I DZIECKA

Komfortowy i dostosowany do potrzeb rodzica i dziecka w każdym wieku. Znajdziesz w nim bezpieczny przewijak oraz fotel do karmienia i przytulania. Można wjechać tu wózkiem i znaleźć chwilę tylko dla Was. 

PLACE ZABAW DLA DZIECI

Rodzinne zakupy? Zadbaliśmy o potrzeby wszystkich stron: mamy aż dwa place zabaw, które pozwolą dzieciom na zabawę ruchowa i intelektualną. Pierwszy z nich znajduje się przy sklepie HalfPrice, a drugi przy strefie restauracyjnej – możecie zjeść tam wspólny obiad w wesołej atmosferze zabawy!

CICHE GODZINY

Dbamy o wszystkich naszych klientów, we wtorki w godzinach 15:00-17:00 zapewniamy tzw. ciche godziny. To czas, kiedy osoby szczególnie wrażliwe mogą zrobić zakupy w komfortowych warunkach.   

SAMOCHODOWA ŁADOWARKA ELEKTRYCZNA

Nasz parking gości wszystkie pojazdy! Na parkingu żółtym znajduje się samochodowa ładowarka elektryczna. Prędkość ładowarki to 22kW (średnia moc), a jej dostępność sprawdzisz tutaj lub w aplikacji Noxo.
 

STREFY RELAKSU

Wygodne fotele, podręczne stoliki, możliwość ładowania urządzeń mobilnych – to największe zalety naszych stref relaksu. Ale nie mniej ważny jest ich wygląd i komfort odpoczywania! W miłej atmosferze można poczekać na osobę towarzysząca w zakupach lub na chwilę zerknąć do służbowej poczty w telefonie. 

POIDEŁKO Z WODĄ

Dbamy o ekologię! W korytarzu przy toaletach znajduje się poidełko z filtrowaną wodą, wygodnie i za darmo napełnisz w nim wielorazową butelkę lub kubek. Mniej zużytych butelek to mniejsze obciążenie dla środowiska! 

ROWERY

Na parkingu podziemnym obok wejścia do Centrum znajdziesz duży i oświetlony parking rowerowy oraz techniczną stację rowerową, w której możesz naprawić swój rower lub sprawdzić jego kondycję. Do CH 3 Stawy dojedziesz bezpiecznie ścieżką rowerową niemal z każdej części miasta!

 

BANKOMATY 

Potrzebna gotówka? Nie ma problemu! Przy chodnikach ruchomych znajdziecie bankomaty, w których możecie wypłacić pieniądze, sprawdzić stan Waszego konta oraz zrealizować transakcję blikiem. Bankomaty realizują także transakcje w Euro.


WPŁATOMAT 

Szybka wpłata gotówkowa? Mamy na to pomysł. Tuz przy chodnikach ruchomych, obok bankomatów znajduje się wpłatomat – możesz bezpiecznie wpłacić w nim gotówkę na swoje konto bankowe! 


PACZKOMAT INPOST

Zakupy i zakupy internetowe w jednym? Przy windach obok HalfPrice stoi paczkomat InPost, do którego zamówisz każdą przesyłkę. Wybierzesz ja wygodnie przy okazji zakupów w CH 3 Stawy.


DRUKARKA 

Druk dokumentów? Skorzystaj naszej wygodnej usługi drukowania w strefie restauracyjnej. Urządzenie znajdziesz tuż obok placu zabaw, znajduje się na nim instrukcja obsługi. 


SOCZEWKOMAT 

Szybki zakup soczewek kontaktowych jest możliwy przy chodnikach ruchomych w soczewkomacie. Szeroki zakres mocy soczewek oraz wygodna forma płatności i rabaty – to przywileje, z których warto skorzystać! 


KSERO

Potrzebujesz kopii dokumentów? A może kopii notatek lub szkiców? Skorzystaj z usługi ksero w punkcie Mister Minit!


CENTRUM PRZYJAZNE ZWIERZĘTOM

Do 3 Stawów możesz przyjść z psem! Części wspólne oraz specjalne miejsce (przy wejściu głównym), gdzie napiją się wody są przyjazne zwierzakom. Pamiętajmy jednak, że nie wszystkie psy będą czuły się komfortowo w centrum handlowym. Psy (ze względów sanitarnych) nie mogą wchodzić do Auchan, a niektóre sklepy mają prawo poprosić właściciela o niewprowadzanie zwierząt.


BEZPŁATNY PARKING

Wygodny parking to podstawa wygodnych zakupów. Parking podziemny podzielony jest na kolorowe sektory, które ułatwiają nawigację, a ten naziemny pozwala na szybkie i wygodne korzystanie z centrum i parku handlowego.


KOMUNIKACJA PUBLICZNA

Centrum handlowe 3 Stawy jest zawsze po drodze! Wygodnie i szybko dotrzesz do nas komunikacją publiczną, przystanek znajduje się kilkanaście metrów od głównego wejścia do obiektu. Jeżdżą do nas linie: 110, 672, 674, 900, 910

Nazwa przystanku: Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy

UDOGODNIENIA

SOCZEWKOMAT
BANKOMAT
WPŁATOMAT
DRUKARKA
PACZKOMAT
ciche godziny
poidełko
pokój rodzica
strefa relaksu
ładowarka