Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Idealny prezent na wiosnę czeka w CH 3 Stawy!

Idealny prezent na wiosnę czeka w CH 3 Stawy!

Idealny prezent na rodzinną uroczystość, wiosenne spotkanie z przyjaciółką, wesele czy urodziny? Wszyscy stajemy przed tym dylematem, a CH 3 Stawy ma gotowe rozwiązanie! Karta Podarunkowa to zawsze trafiony upominek, który szybko i bezpiecznie kupimy i w kartomacie i online.

Karta jest idealnym prezentem z wielu powodów: kupujący nie dopłaca za wydanie karty i sam decyduje o kwocie doładowania. Obdarowany może samodzielnie spełnić swoje marzenie w 70 sklepach i punktach usługowych w centrum handlowym 3 Stawy. Jeśli szukamy prezentu na prezent ślubny lub chcemy podarować upominek z innej okazji, dajemy prezent uniwersalny i gotowy do wykorzystania od razu po załadowaniu środków.

Karta Podarunkowa 3 Stawy ma atrakcyjny wygląd i opakowanie, a wykonana jest z ekologicznego papieru, po wykorzystaniu można oddać ja do recyclingu. Kartę można kupić za pośrednictwem kartomatu (naprzeciwko ruchomych chodników) i online na stronie www.3stawy.pl/karta-podarunkowa. Z karty podarunkowej możemy korzystać do 12 miesięcy od daty zakupu.

Karta podarunkowa to także świetny sposób na edukację ekonomiczną dzieci: same mogą zarządzać kontrolowaną ilością gotówki, a jednocześnie operować pierwszą własną kartą płatniczą.

Zachęcamy: na wiosnę podaruj Kartę Podarunkową 3 Stawy!