Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

3 STAWY WŁĄCZAJĄ SIĘ DO AKCJI GODZINA DLA ZIEMI

3 STAWY WŁĄCZAJĄ SIĘ DO AKCJI GODZINA DLA ZIEMI

Zbliża się czternasty finał ogólnoświatowej akcji WWF – Godzina dla Ziemi. Tym razem ratujemy Bałtyk, dlatego już 27 marca w godzinach 20:30-21:30 CH 3 Stawy po raz kolejny włącza się do globalnej akcji i… wyłączą oświetlenie.

Już 27 marca CH 3 Stawy na 60 minut stanie się jednym z wielu miejsc na całym świecie, w którym zgasną światła. Dołączcie do nas - to tylko 60 minut– w których pokażemy, że przyszłość planety nie jest nam obojętna.

- Podobnie jak w innych akcjach organizowanych przez nasze Centrum Handlowe chcemy zwrócić uwagę na aktualne problemy z jakimi musimy się zmierzyć. W tym roku w ramach 3mamy z Kato wspieraliśmy restauratorów i osoby szczególnie potrzebujące pomocy m.in. bezdomnych i matki samotnie wychowujące dzieci. Z kolei w ramach projektu 3mamy z Medykami pomagaliśmy służbie zdrowia, a podczas Ptaszkowego Love przyrodzie. To już kolejny raz kiedy dołączamy do akcji WWF by pokazać, że każdy z nas może zamanifestować swoją troskę o Ziemię – mówi Marta Prusak z Multi Poland, Dyrektor CH 3 Stawy w Katowicach.

Cały świat wyłącza światła

Opera w Sydney, Pałac Buckingham w Londynie, paryska Wieża Eiffla, a wśród nich CH 3 Stawy, wspólnie z całym światem wyłączą światło w Godzinie dla Ziemi. W tym roku tematem polskiej edycji jest ochrona Morza Bałtyckiego wraz z jego mieszkańcami. W wyniku zanieczyszczenia środowiska naturalnego jego stan uległ znacznemu pogorszeniu, co w konsekwencji może doprowadzić do dalszych nieodwracalnych przekształceń. To idealny moment na zmiany, dlatego zapraszamy do przyłączenia się do wspólnej akcji!