Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Bajkowa Wielkanoc z Króliczkami Sylvanian

Bajkowa Wielkanoc z Króliczkami Sylvanian

CH 3 Stawy już niebawem zmieni się w magiczny świat Króliczków Sylvanian!

Te przemiłe futrzane zwierzaki, które swoimi historiami zaskarbiły sobie sympatię dzieci od Tokio aż po San Francisco kochają wiosnę i uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, bawiąc się ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Każdy dzień jest dla nich niespodzianką pełną niesamowitych przygód. Już 10 kwietnia czeka ich kolejna wyprawa! Tym razem Króliczki Sylvanian, bo o nich właśnie mowa, pojawią się w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach.

Na najmłodszych czekać będą ulubieni bohaterowie z bajek, którzy przygotują niezapomniane atrakcje pełne zabawy. Rzut marchewką do celu, króliczkowy tor przeszkód, skoki w workach, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą m.in. książki oraz zabawki Sylvanian Families.

Na wszystkich czekać będzie także nie lada gratka – spotkanie z Freyą, która chętnie zrobi sobie zdjęcie z każdym dzieckiem!

Sylvanian Families – ulubiona wśród maluchów bajka powstała w oparciu o linię słynnych zabawek, które zadebiutowały na rynku w Japonii w 1985 roku i do dziś cieszą się niezwykłą popularnością.

Króliczki Sylvanian pojawią się w centrum handlowym w najbliższą niedzielę handlową w samo południe i spędzą z dziećmi niezapomniane chwile aż do godz. 18:00.