Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

CENTRUM HANDLOWE 3 STAWY W KATOWICACH PONOWNIE Z CERTYFIKATEM BEZPIECZEŃSTWA

CENTRUM HANDLOWE 3 STAWY W KATOWICACH PONOWNIE Z CERTYFIKATEM BEZPIECZEŃSTWA

Badanie przeprowadzone przez firmę Bureau Veritas – światowego lidera certyfikacji, potwierdza, że Centrum Handlowe 3 Stawy w Katowicach spełnia najważniejsze wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19 i jest gotowe na otwarcie. 3 Stawy znajdują się w gronie sześciu centrów handlowych zarządzanych przez Multi Poland, które otrzymały certyfikaty zgodności z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych – SafeGuard.

Bezpośrednim zaświadczeniem o otrzymaniu certyfikatu SafeGuard są przede wszystkim rozmieszczone na wejściach do CH 3 Stawy specjalne plakietki które informują wszystkich Klientów, że miejsce to spełnia najwyższe standardy higieniczne, w tym, iż wybrane powierzchnie zostały przebadane pod kątem śladów koronawirusa z wynikiem negatywnym.

– Bezpieczeństwo w centrum handlowym ma dziś fundamentalne znaczenie dla decyzji klienta o wizycie w nim. Dlatego naszym priorytetem jest zapewnienie klientom najwyższych standardów sanitarnych. - mówi Magdalena Gibney, dyrektor ds. operacyjnych Multi Poland, polskiego oddziału Multi Corporation.

Marta Prusak, dyrektor CH 3 Stawy dodaje: - Kolejny lockdown za nami, a to oznacza powrót do pełnego funkcjonowania naszego Centrum Handlowego. Od początku pandemii czuwamy nad bezpieczeństwem naszych Klientów – to dla nas priorytet! Jako posiadacze certyfikatu SafeGuard przykładamy ogromną uwagę do komfortu zakupowego naszych Klientów co potwierdzają wprowadzone przez nas podwyższone standardy bezpieczeństwa i higieny. Nasi klienci to doceniają i jesteśmy przekonani, że tak jak podczas poprzedniego otwarcia, znów będą mogli bezpiecznie zrobić zakupy w swoich ulubionych sklepach. Uzyskany przez nas certyfikat potwierdza, że jesteśmy gotowi na ponowne otwarcie.

Przeprowadzona kompleksowa ocena zgodności z wymaganiami sanitarnymi i prawnymi składała się z: przeglądu listy wymagań, wytycznych i dobrych praktyk sporządzonych przez Bureau Veritas, oceny procedur postępowania oraz poziomu ich wdrożenia przez Multi jako zarządzającego, niezależnego audytu (ocena w centrum handlowym, w formie inspekcji przeprowadzonych jeszcze przed obecnym częściowym zamknięciem), a także testów laboratoryjnych pod kątem obecności śladów koronawirusa.

Multi Corporation, wraz ze swoim polskim oddziałem Multi Poland, zarządza ok. 100 centrami handlowymi w Europie i Turcji, w tym sześcioma w Polsce. Galerie zarządzane przez Multi Poland, które otrzymały certyfikat bezpieczeństwa sanitarnego, to oprócz CH 3 Stawy także: Forum Gdańsk, Magnolia Park we Wrocławiu, Galeria Pestka w Poznaniu, Sarni Stok w Bielsku-Białej i Ferio Konin.