Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

CH 3 STAWY OTWIERA SIĘ NA NOWE! Z CCC i Wakacje.pl

CH 3 STAWY OTWIERA SIĘ NA NOWE! Z CCC i Wakacje.pl

Początek maja to wyjątkowy czas dla CH 3 Stawy w Katowicach. Do grona najemców powróciła długo wyczekiwana marka CCC – z nowym, nowoczesnym i przestronnym salonem. Z kolei miłośnicy podróży mogą już planować letnie wyjazdy w nowym biurze Wakacje.pl. Multi Poland, zarządzająca CH 3 Stawy zapowiada kolejne nowe marki w katowickim centrum handlowym.

Powiększony salon CCC to przede wszystkim duża przestrzeń licząca niemalże 500m2 w nowej lokalizacji, która z pewnością przyciągnie wszystkich miłośników mody. Wśród bogatej oferty najmodniejszych butów i stylowych akcesoriów będzie można upolować prawdziwe perełki m.in. z: Gino Rossi, Lasocki, Jenny Fairy, Sprandi, DeeZee, a także kultowych marek sportowych adidas, Reebok, Puma, New Balance, Converse czy Skechers. Najmłodsi z pewnością będą zachwyceni kolekcją Disneya z ulubionymi postaciami z bajek. Z okazji otwarcia w dniach 4-6 maja przewidziano atrakcyjne rabaty. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Maj to idealny moment na planowanie wakacyjnego sezonu! Najlepiej z 3 Stawami i nowym, działającym od początku miesiąca, biurem podróży Wakacje.pl. Miłośnicy zagranicznych wyjazdów i szybkich city breaków zasięgną porad w salonie, dzięki którym z pewnością zorganizują podróże swoich marzeń. Z okazji otwarcia salonu zaplanowano liczne atrakcje w postaci Dni Otwartych. Wakacje.pl to marka, która powstała z połączenia miłości do podróży i chęci dzielenia się doświadczeniami z innymi. Salon będzie znajdować się na poziomie -1 przy schodach ruchomych prowadzących na parking podziemny.

W CH 3 Stawy wciąż trwają zmiany! W ostatnim czasie do grona najemców dołączyli TEDi i Half Price. W ciągu następnych miesięcy planowane są kolejne otwarcia nowych marek. Szczegóły już wkrótce!