Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Huczne otwarcie Hebe w CH 3 Stawy!

Huczne otwarcie Hebe w CH 3 Stawy!

Wyjątkowe promocje, hity cenowe i oferty specjalne. Drogeria Hebe otworzyła się w naszym centrum w środę 29 maja i zaprasza do wspólnego świętowania tej okazji. Odkryjcie świat kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych w wyjątkowo niskich cenach!

Wiele promocji czeka na klientów tylko w dniu otwarcia:

  • „Pielęgnacja twarzy do -40% obejmująca produkty takich marek, jak AA, Apis, Bielenda Professional, Sielanka czy Skin79
  • „Hity cenowe” na zapachy damskie. Np. wodę perfumowaną damską, Karl Lagerfeld Fleur De Pivoine o pojemności 100 ml będzie można nabyć w cenie 139,99 zł (cena regularna 219,99 zł, najniższa cena z 30 dni przed obniżką 145,99 zł), a wodę toaletową damską Mexx Woman o pojemności 60 ml będzie można kupić już w cenie promocyjnej 109,99 zł (cena regularna 159,99 zł, najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 139,99 zł). Promocje nie dotyczą zestawów i nie łączą się z innymi promocjami.

Nie zdążyliście? Odwiedźcie ich od 31 maja do 12 czerwca, kolejne promocje już nadchodzą:

  • „do -40% na dermokosmetyki” na produkty marek takich jak Basiclab, Bioderma, Cetaphil, Dermedic, Lierac, Solverx czy tołpa dermo
  • „Miksuj dowolnie w ramach marki, -80% na drugi produkt”, obejmującą kosmetyki marek takich jak Max Factor, Rimmel, Gosh i wiele innych.
  • „Miksuj dowolnie między markami, -80% na drugi produkt” na marki Maybelline oraz L’Oréal, a także „Miksuj dowolnie między markami, -60% na drugi produkt” na marki Garnier, Mixa i Dessange

Dodatkowo przy zakupach za min. 80 zł zrobionych w dniach 29 maja-3 czerwca 2024 r. każdy klient otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania w dniach 31 maja-8 czerwca. Akcja promocyjna obowiązuje wyłącznie w sklepie Hebe w centrum handlowym 3 Stawy w Katowicach!

Hebe to sieć drogerii oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek GoshHean czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Odwiedź nowy salon Hebe w CH 3 Stawy i ciesz się fantastycznymi ofertami!