Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Jesteśmy dla Was ponownie otwarci!

Jesteśmy dla Was ponownie otwarci!

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów dotyczącym funkcjonowania centrów handlowych, od 28 listopada sklepy na terenie naszego Centrum Handlowego, zostaną ponownie otwarte. Do dyspozycji naszych klientów dołączają sklepy z artykułami gospodarstwa domowego i elementami wyposażenia, odzieżowe, obuwnicze, elektroniczne, a także jubilerskie. Zmiany nie dotyczą strefy gastronomicznej dostępnej nadal wyłącznie w trybie „na wynos” i siłowni, która wciąż pozostaje całkowicie zamknięta.

Jako posiadacze certyfikatu SafeGuard, który poświadcza o zgodności z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych, informujemy, iż nasze Centrum Handlowe spełnia najwyższe wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19. W trosce o wszystkich odwiedzających na terenie CH 3 Stawy umieściliśmy oznaczenia „SafeGuard” zaświadczające, że miejsce to spełnia najwyższe standardy higieniczne.

Utrzymany zostaje limit klientów przebywających w galerii - na 15 m² powierzchni przypadać ma 1 osoba. Przypominamy także o obowiązkowym zasłanianiu ust i nosa maseczką, przyłbicą lub częścią odzieży, a także regularnej dezynfekcji dłoni. Przed naszym centrum handlowym znajdują się automaty z maseczkami, rękawiczkami i środkami do dezynfekcji, a przy każdym wejściu umieściliśmy dezynfekatory.

Od początku pandemii nieustannie wdrażamy szereg rozwiązań podwyższających standardy bezpieczeństwa, co spotyka się z pozytywnym odbiorem wśród naszych klientów. Mamy nadzieję, że już niedługo wszyscy powrócimy do normalności.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, a także kanałów social media, gdzie na bieżąco będziemy informowali o godzinach otwarcia naszej galerii.