Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

JESTEŚMY OTWARCI!

JESTEŚMY OTWARCI!

Już od 4 maja wszystkie sklepy w CH 3 Stawy ponownie będą otwarte! Do grona otwartych punktów powracają sklepy z artykułami gospodarstwa domowego i elementami wyposażenia, odzieżowe, obuwnicze, elektroniczne, a także jubilerskie. Bez zmian pozostaje strefa gastronomiczna dostępna wyłącznie w trybie „na wynos”, a także siłownia, która wciąż pozostaje zamknięta.

Chcecie odświeżyć swoją garderobę? A może właśnie szykujecie się do zmiany aranżacji w domu? Wiosna w pełni, a więc czas na zmiany. Aby Wasze zakupy były udane i bezpieczne przypominamy o prawidłowym noszeniu maseczek zasłaniających ust i nos, regularnej dezynfekcji dłoni, a także utrzymywaniu dystansu społecznego. Jako posiadacze certyfikatu SafeGuard każdego dnia dbamy o Wasz komfort zakupowy, dlatego w naszym Centrum Handlowym możecie czuć się bezpieczni. Jeżeli tak jak my tęskniliście za stacjonarnymi zakupami w swoich ulubionych sklepach zaplanujcie zakupy już dziś, wkrótce otwieramy!

Jeżeli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi naszej galerii, śledźcie nasza stronę internetową i social media!

Zapraszamy!