Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Letnie patrole na parkingach

Letnie patrole na parkingach

Z radością przywitaliśmy lato i wakacje, a wraz z nimi pierwsze upalne dni. Wysokie temperatury to jednak także zagrożenie, dlatego w Centrum Handlowym 3 Stawy pojawiły się specjalne patrole. To pracownicy naszej ochrony, którzy chodząc po parkingu monitorują czy w rozgrzanych samochodach nikt nie jest narażony na przegrzanie. W 3 Stawach wszyscy czworonożni przyjaciele są mile widziani, zamiast zostawiać w aucie, zabierzmy ich na zakupy!

Nie zostawiaj psa w samochodzie!
Wysokie temperatury doskwierają szczególnie najmłodszym oraz naszym czworonożnym pupilom. Stąd tak ważne jest, aby nie pozostawiać ich bez opieki w zamkniętych pomieszczeniach lub w aucie. Specjaliści podkreślają, że nawet uchylone okno w pojeździe pozostawionym na słońcu w niczym nie pomoże. We wnętrzu auta temperatura może wzrosnąć nawet do 60 stopni Celsjusza, co stanowi śmiertelną pułapkę. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo nie tylko zwierzaków, ale i najmłodszych ochrona naszej galerii prowadzi regularne patrole aut na parkingu centrum handlowego. Ma to zapobiec nieszczęściu, a w przypadku zaobserwowania sytuacji pozostawienia psa lub dziecka w samochodzie – szybkiej reakcji.

- Wysokie temperatury latem potrafią być uciążliwe. Z myślą o naszych Klientach, którzy zabierają ze sobą psiaki na zakupy zadbaliśmy o to, aby wizyta w 3 Stawach była dla ich pupili przede wszystkim bezpieczna. Tuż przed wejściem do galerii znajduje się specjalnie wyznaczone miejsce ze świeżą wodą dla wszystkich czworonogów. W 3 Stawach każdy psiak jest mile widziany, dlatego apelujemy, aby nie pozostawiać ich w samochodach, tylko zabrać na zakupy. Natomiast we wszystkie ciepłe dni wakacji na parkingu można spotkać patrole ochroniarzy, którzy monitorują czy w aucie nikt nie jest narażony na przegrzanie – mówi Anna Waluś, Multi Poland, Dyrektor Centrum Handlowego 3 Stawy w Katowicach.

W trosce o bezpieczeństwo!
Na teren Centrum Handlowego 3 Stawy możecie wejść razem z psem. Jednak nie wszystkie psy czują się komfortowo w takim środowisku pełnym nowych bodźców i zapachów. Warto pamiętać o tym zanim zaplanujemy wspólne zakupy. Psy mogą czuć się zestresowane, szczególnie obecnością dzieci, które z rodzicami odwiedzają centra handlowe. Przy głównym wejściu, gdzie znajduje się specjalnie wyznaczone miejsce dla psiaków z wodą jest również możliwość pozostawienia ich na krótki okres. Z psami, ze względu na obecność produktów spożywczych, nie będzie można natomiast wejść do hipermarketu Auchan. Pamiętajmy też, że poszczególne sklepy, ze względu na zróżnicowany asortyment, mogą poprosić właściciela o niewprowadzanie zwierząt.