Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Oberiba w rabatce, warsztaty dla dzieci i nagrody za zakupy!

Oberiba w rabatce, warsztaty dla dzieci i nagrody za zakupy!

Prawdziwa wiosna wreszcie nadeszła. Z tej okazji, dla wszystkich fanów ogrodnictwa przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie! Oberiba w rabatce to moc atrakcji z poradami ekspertów ze sklepu Leroy Merlin, pokazową szklarnią i wyjątkowymi warsztatami dla najmłodszych. Na wydarzeniu pojawi się też Kicia Kocia!

Mamy też nagrody: w ramach akcji każdy, kto dokona zakupów za min. 100 zł lub 250 zł zgłosi się do stoiska akcji, będzie mógł otrzymać sadzonki lub narzędzia ogrodnicze. Czekamy na Was 28-29 kwietnia od 11:00 do 19:00.

Wiosna to najbardziej czarujący czas, wraz z którym do życia budzi się otaczająca nas natura. To też odpowiedni moment na zadbanie o domowe grządki i balkonową roślinność. Jak to zrobić? Na te i wiele innych pytań z zakresu ogrodnictwa odpowiedzą eksperci ze sklepu Leroy Merlin.

Dla najmłodszych: warsztaty w towarzystwie Kici Koci!
Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych klientach. Dla dzieci przygotowaliśmy barwne stanowisko, które nadzorować będzie bajkowa bohaterka Kicia Kocia. Podczas warsztatów dotyczących sadzenia roślin dzieci będą mogły nauczyć się także ozdabiać doniczki.

Nagrody: w sam raz dla fanów ogrodnictwa!
W czasie trwania akcji, za dokonanie zakupów będziecie mieli możliwość odebrania w naszym punkcie sadzonek lub zestawu narzędzi ogrodniczych.

Jak zdobyć nagrody? Wystarczy:

  • Zrobić zakupy za minimum 100 zł (można połączyć ze sobą tylko dwa paragony - z Auchan na maksymalnie 50 zł). Do odbioru zestaw sadzonek (6 szt.)

lub

  • Zrobić zakupy za minimum 250 zł (można połączyć ze sobą tylko dwa paragony - z Auchan na maksymalnie 100 zł). Do odbioru zestaw narzędzi ogrodniczych.

 

Liczba nagród jest ograniczona, szczegółowy regulamin dostępny jest na stoisku organizatora.