Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Obrysuj i wygraj nagrody!

Obrysuj i wygraj nagrody!

Powrót do szkoły może być wesoły, pełen rozrywki i nagród! 25 i 26 sierpnia, podczas wyjątkowej akcji „Obrysuj i wygraj”, za dobrą i dziecinnie prostą zabawę do wygrania będą karty podarunkowe! A na najmłodszych czekać będzie instacorner z 2,5-metrowymi kredkami!

Początek roku szkolnego niesie ze sobą wiele wyzwań i nowych obowiązków i choć niektórzy wyczekują go z niecierpliwością, inni z utęsknieniem wspominają wakacyjne przygody. Na szczęście my sprawiamy, że jedni i drudzy końcówkę sierpnia (25 i 26.08) spędzić mogą naprawdę wyjątkowo – bawiąc się i wygrywając! A jakie będą zasady? Naprawdę dziecinnie proste.

- Zróbcie zakupy w galerii w trakcie trwania akcji (w godzinach 11:00 – 19:00) za minimum 100 zł na maksymalnie dwóch paragonach,

- zarejestrujcie je w punkcie obsługi akcji (za każde 100 zł przysługuje jedna szansa w grze),

- zagrajcie w grę i wygrajcie kartę podarunkową!

Gra polega na zapamiętaniu wzoru, który przez chwilę pojawi się na ekranie, i narysowaniu go, kiedy zniknie. Jeśli poziom zgodności będzie wynosił ponad 50%, to nagroda jest Wasza! Całość odbywa się w specjalnie przygotowanym, zacisznym kąciku stoiska, gdzie nikt nie patrzy i nie ocenia Waszych umiejętności „zza pleców”. Nagrodą, otrzymywaną natychmiastowo, jest karta podarunkowa o wartości 50 zł!

Instacorner z ogromnymi kredkami

Do tego oprócz specjalnie wydzielonego miejsca do gry będzie także unikalna strefa foto. Na wszystkich chętnych czekać będzie bajecznie kolorowy instacorner zbudowany z ponad 2,5-metrowych kredek, gdzie możecie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Czy początek roku szkolnego może być fajny? Sprawdźcie w 3 Stawach!

Zapraszamy!

Szczegółowy regulamin akcji dostępny tutaj