Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Otwarcie nowego butiku UDO w 3 Stawach!

Otwarcie nowego butiku UDO w 3 Stawach!

UDO second hand – butik dołączył do grona Najemców Centrum Handlowego 3 Stawy. Bogaty asortyment, nowe kolekcje co 2 tygodnie i atrakcyjne ceny – wszystko w duchu eko.

Odpowiedzialna moda wkroczyła do 3 Stawów! W czerwcu do grona najemców dołączyła nowa marka – Ubrania Do Oddania w zupełnie nowym koncepcie. Wśród bogatej oferty pojawiły się wyselekcjonowane ubrania damskie, męskie oraz dziecięce, a także obuwie i dodatki – wszystko z drugiej ręki, ale także produkty typu outlet wielu marek. Zgodnie z ideą i misją marki Klienci nie tylko mogą znaleźć dla siebie prawdziwe perełki, ale także oddać niepotrzebne ubrania. UDO w 3 Stawach to przede wszystkim ponad 110m2 przestrzeni w nowej aranżacji, w której każdy znajdzie coś dla siebie!

- 3 Stawy nie zwalniają tempa! Kolejne otwarcie to wyjątkowy butik UDO second hand. Miłośnicy ekologicznych rozwiązań z pewnością znajdą coś dla siebie – wybór jest naprawdę ogromny. Dodatkowo każdy z Klientów będzie mógł oddać do butiku swoje niepotrzebne ubrania. To zupełna nowość w naszej ofercie, na co ogromnie się cieszymy! – mówi Anna Walus Dyrektor Centrum Handlowego 3 Stawy w Katowicach.

Z okazji otwarcia na Klientów czekały atrakcyjne rabaty i słodka niespodzianka!

Ubrania Do Oddania to marka, która w 2018 roku rozpoczęła rewolucję na polskim rynku odzieżowym. Łącząc idee mody cyrkularnej i odpowiedzialnej konsumpcji, przekazuje finansową pomoc dla partnerskich NGO. To dzięki UDO ponad 33 000 użytkowników portalu ubraniadooddania.pl przekonało się, że niepotrzebna odzież może stać się realnym wsparciem dla organizacji charytatywnych. Tylko do tej pory, marka Ubrania Do Oddania przekazała ponad 868 000 zł dla blisko 220 partnerskich NGO.