Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Uwaga! Pluszaki ratują zwierzaki w CH 3 Stawy!

Uwaga! Pluszaki ratują zwierzaki w CH 3 Stawy!

Puszyste, zawsze gotowe do przytulania i kolorowe - towarzysze dziecięcych przygód: PLUSZAKI! 22 czerwca w centrum handlowym 3 Stawy w Katowicach damy im drugie życie, a dochód z akcji przekażemy katowickiej Fundacji Przystanek Schronisko. Akcja jest organizowana przez Fundację Ekologiczna Arka.

Akcja „Pluszaki ratują zwierzaki” to doskonały pomysł jak z niepotrzebnych i zapomnianych przytulanek stworzyć działanie, które przyniesie wszystkim stronom mnóstwo korzyści i satysfakcji. Czy w Waszym domu ilość pluszaków przekroczyła potrzeby domowników? Wystarczy oddać zabawki w dniu 22 czerwca do punktu w CH 3 Stawy, a my zajmiemy się ich przyszłością! A może szukacie pięknych pluszaków z historią, które mogłyby zapełnić Wasz dom? Świetnie się składa: 22 czerwca damy Wam możliwość zakupu oddanych pluszaków, a dochód z akcji przekażemy Fundacji Przystanek Schronisko, która działa przy Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach. - W centrum handlowym 3 Stawy cenimy ekologiczne rozwiązania i staramy się działać na rzecz środowiska – mówi Anna Waluś z Multi Poland, dyrektor CH 3 Stawy w Katowicach. – To kolejne, po „Żyjących Książkach” wydarzenie, w którym razem z Fundacją Ekologiczną Arka pokazujemy, jak dać rzeczom drugie życie i wspierać zwierzaki - dodaje.

To 9 edycja akcji „Pluszaki ratują zwierzaki”, ale pierwsza, która odbędzie się w Katowicach. Organizatorzy proszą by przynoszone zabawki były czyste i zadbane – będzie im wtedy łatwiej znaleźć nowy dom.

22 czerwca |12:00-18:00| - CH 3 Stawy, plac przy pochylniach na parking podziemny