Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Razem z klientami pomogliśmy schronisku!

Razem z klientami pomogliśmy schronisku!

Akcja „Znamy się na drugim życiu książek” w 3 Stawach zakończona sukcesem! Zainteresowanie było spore, dużo ciekawych książek zyskało kolejne życie, a zebrane 3200 złotych zostały przekazane dla podopiecznych Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt i Fundacji Przystanek Schronisko w Katowicach. 

To był wyjątkowy kiermasz! Dzięki inicjatywie Fundacji Ekologicznej Arka wszyscy uczestnicy sobotniego wydarzenia zrobili wspólnie wiele dobrego! Przede wszystkim zebrano aż 3200 złotych, które w całości zostały przekazane podopiecznym Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt i Fundacji Przystanek Schronisko w Katowicach! Dzięki zebranym pieniądzom wiele zwierzaków, nie posiadających jeszcze własnego domu, będzie mogło liczyć na lepsze warunki. Dodatkowo dzięki oddaniu przeczytanych książek i zakupieniu innych z kiermaszu, wydrukowane już woluminy nie marnują się na półkach, tylko zyskują drugie, a może nawet jeszcze kolejne życie! Korzysta na tym ziemia, korzystają zwierzęta, a i dla wszystkich uczestników była to świetna okazja na nowe historie! 

- Jesteśmy bardzo wdzięczni za liczny udział naszych klientów w tej akcji. Jak na pierwszą edycją tego wydarzenia, zebrana została pokaźna suma, która z pewnością zostanie odpowiednio wykorzystana przez beneficjenta akcji, Fundację Przystanek Schronisko. Bardzo chętnie wspieramy takie inicjatywy, gdyż wpisują się one dokładnie w nasze działania i wartości. Fundacja Ekologiczna Arka wyszła z naprawdę wyjątkowym pomysłem! – mówi Anna Waluś, Multi Poland, Dyrektor Centrum Handlowego 3 Stawy w Katowicach.  

Galeria wiele razy organizowała czy hostowała podobne wydarzenia, czego przykładem są Ptaszkowe Love, 3mamy z Medykami, Bezpieczne Wakacje czy Apteczki Pierwszej Pomocy dla Ukrainy. Ekologia, pomoc społeczna i edukacja kulturalna to wartości, które wyróżniają 3 Stawy i jej klientów!