Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

SuperThings w 3 Stawach!

SuperThings w 3 Stawach!

Już 9 i 10 czerwca do naszej galerii zawitają bohaterowie z Kaboom City! Będzie strefa zabaw z tematycznymi stanowiskami, Maskotka XXL – MrKing, stanowisko foto z wyjątkowym pojazdem ze świata SuperThings, konkursy z nagrodami i spektakularna wystawa makiet! To prawdziwie bajeczna uczta dla miłośników serii!

9 i 10 czerwca świat SuperThings przeniknie do naszej galerii, aby zabrać Wasze dzieci na niezwykłą przygodę! Na pasażu stanie aż osiem unikalnych makiet pokazujących wszystkie postaci oraz pojazdy ze świata Kaboom City. Każde ze stanowisk pokazuje inną serię SuperThings i inny fragment miasta! Dodatkowo przy każdej makiecie znajdują się standy informacyjne, z których możecie pobrać mapkę niezbędną do wykonania zadania konkursowego, z którego wygrać możecie imienny dyplom i figurkę SuperThings!

Do tego dostępna będzie specjalna strefa zabaw, w której na wszystkie dzieci czekać będą specjalnie przygotowane stoliki zawierające figurki bohaterów, budynków, pojazdów, areny SuperThings a także dwie gablotki do prezentacji postaci ze wszystkich serii animacji. Takie miejsce to prawdziwa gratka dla miłośników serii, którzy mogą całkowicie zanurzyć się w świecie Kaboom City i swojej wyobraźni, ścigać się figurkami na specjalnych torach, czy rywalizować na mini boisku do piłki nożnej. Do tego wszystkiego możecie jeszcze zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z MrKing - Maskotką XXL, czy przy stanowisku foto, na którym czeka na Was superpojazd z SuperThings. Z pewnością będzie to bajecznie fajna przygoda!