Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Top Secret otwiera swój salon w 3 Stawach!

Top Secret otwiera swój salon w 3 Stawach!

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek na rynku odzieżowym właśnie otworzyła swój salon w 3 Stawach. Multi Poland, zarządzająca katowickim centrum handlowym intensywnie realizuje strategię rozwoju powiększając portfolio Najemców o polską markę Top Secret. W tym roku na mapie Centrum Handlowego 3 Stawy pojawiły się już takie marki jak: TEDi, HalfPrice, CCC, Wakacje.pl i UDO, co znacznie uatrakcyjniło jego ofertę. 

Nowy salon to przede wszystkim przestrzeń licząca 200m2 zaarażowana w nowoczesnym stylu. Top Secret w swojej ofercie proponuje cztery wiodące kolekcje inspirowane najnowszymi trendami ze świata mody. Jedną z głównych zasad marki jest jej ponadczasowość. Top Secret zwraca również uwagę na kondyncję naszej planety. Dzięki szeregowi przyjaznych planecie rozwiązań, między innymi wprowadzeniu do kolekcji ekologicznych materiałów, w tym pochodzących z recyklingu, marka udowadnia, że moda może iść w parze z ekologią. 

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów 3 Stawów, rozszerzyliśmy ofertę odzieżowa o znaną i lubianą markę Top Secret. Świadoma i odpowiedzialna moda to aspekty, które są nam bliskie i pożądane przez mieszkańców Katowic, dlatego z wielką radością witamy nowego Najemcę w Centrum Handlowym 3 Stawy. Tylko w tym roku mamy już za sobą 5 otwarć, a wkrótce przewidujemy kolejne. – mówi Anna Waluś, Dyrektor Centrum Handlowgo 3 Stawy.