Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Wracamy!

Wracamy!

Najnowsze rozporządzenie Rady Ministrów wprowadza zmiany dotyczące funkcjonowania Centrów Handlowych. Już od 1 lutego w ścisłym reżimie sanitarnym do dyspozycji naszych Klientów dołączą sklepy z artykułami gospodarstwa domowego i elementami wyposażenia, odzieżowe, obuwnicze, elektroniczne, a także jubilerskie. Bez zmian pozostaje strefa gastronomiczna dostępna wyłącznie w trybie „na wynos”, a także siłownia, która wciąż pozostaje zamknięta.

Utrzymany zostaje limit klientów przebywających w galerii - na 15 m² powierzchni przypadać ma 1 osoba z zachowaniem dystansu tj. 1,5 metra. Przypominamy także o obowiązkowym zasłanianiu ust i nosa maseczką, przyłbicą lub częścią odzieży, a także regularnej dezynfekcji dłoni. Przed naszym Centrum Handlowym znajdują się automaty z maseczkami, rękawiczkami i środkami do dezynfekcji, a przy każdym wejściu umieściliśmy dezynfekatory. Informujemy także, że zgodnie z decyzją Rady Ministrów od 1 lutego nie będą obowiązywały godziny dla seniora.

Zapewniamy, że nasze Centrum Handlowe spełnia najwyższe wymogi sanitarne związane z walką z COVID-19, dzięki czemu zakupy u nas są całkowicie bezpieczne. Jako posiadacze certyfikatu SafeGuard w trosce o naszych klientów umieściliśmy specjalne oznaczenia, które poświadczają, że miejsce to spełnia najwyższe standardy higieniczne. Monitorując dynamiczne zmiany od początku pandemii nieustannie wdrażamy szereg rozwiązań podwyższających standardy bezpieczeństwa, co spotyka się z pozytywnym odbiorem wśród naszych klientów.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, a także kanałów social media, gdzie na bieżąco informujemy o zmianach, a także godzinach otwarcia naszej galerii.