Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Wyjątkowe prezenty na Dzień Mamy w CH 3 Stawy!

Wyjątkowe prezenty na Dzień Mamy w CH 3 Stawy!

Pełna pomysłów, kochająca, zawsze ma dla nas czas. Po prostu wyjątkowa MAMA! 24 i 25 maja będziemy świętować jej dzień w CH 3 Stawy. Przygotowaliśmy upominki za zakupy, w postaci kart podarunkowych o wartości 50 zł.

Dzień Matki przypada w tym roku w niedzielę niehandlową, mamy więc czas by wspólnie się do niego przygotować. Klienci, którzy w dniach akcji zrobią zakupy w centrum handlowym 3 Stawy w Katowicach za minimum 250 zł i zgłoszą się z paragonem do punktu promocyjnego, otrzymają Kartę Podarunkową 3 Stawy o wartości 50 zł.

W CH 3 Stawy mamy doskonałe pomysły na wyjątkowy Dzień Mamy: pyszna kawa i ciastko? A może obiad w greckim stylu i sushi na kolacje? Wspólne zakupy też będą jak znalazł, zwłaszcza gdy zakończymy je ekstra kwotą na dodatkowe atrakcje. A po piękne kwiaty, dekoracje i świece zapraszamy do kwiaciarni La Flor! W drogeriach czekają wyjątkowe upominki, a w empiku możemy zadbać o drobną rozrywkę dla mamy.

W Dzień Mamy warto pamiętać o Karcie Podarunkowej CH 3 Stawy, którą można samodzielnie kupić w kartomacie w centrum lub online. Karta podarunkowa to przedpłacona karta płatnicza, która jest honorowana w niemal wszystkich punktach handlowych w centrum. Jest ważna rok od momentu doładowania i pozwala właścicielowi dowolnie wykorzystywać zawarte w niej środki pieniężne. Dodatkowo jest w 100% ekologiczna, bo wyprodukowana z papieru!  Można dobrać do niej eleganckie etui i gotowy prezent wręczyć swojej mamie.

Zaplanuj Dzień Mamy z CH 3 Stawy!