Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Zbiórka w bazie! Psi Patrol odwiedzi 3 Stawy

Zbiórka w bazie! Psi Patrol odwiedzi 3 Stawy

Wakacje dobiegają końca, a to oznacza nie tylko początek roku szkolnego ale także… dobrą zabawę w Centrum Handlowym 3 Stawy! W dniach 28-29 sierpnia galerię odwiedzą niesamowici goście, uwielbiane przez wszystkie dzieci Chase i Marshall z Psiego Patrolu!

Przy wejściach do CH na najmłodszych będą czekały kolorowe stanowiska, gdzie dzieci odbiorą specjalne mapki informujące o atrakcjach oraz hostessy baloniarki, które wyczarują wszystkie możliwe zwierzątka z balonów. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy z bohaterami serialu animowanego „Psi Patrol” – Chase’m i Marshallem. Wszystkie dzieci będą miały okazję sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez bohaterską ekipę wyzwania.

Wielbicieli trudnych do rozwikłania zagadek zapraszamy na stanowisko policyjne, gdzie zostawią swój odcisk palca i obejrzą go przez lupę. W strefie Rockiego poznamy zasady recyklingu i nauczymy się dawać drugie życie przedmiotom, przerabiając pozornie niepotrzebne rzeczy na coś nowego i użytecznego. Na stanowisku Adventure Bay, najmłodsi będą mogli sprawdzić jak dobrze znają imiona bohaterów naszej bajki. Wraz ze Sky przygotowaliśmy taneczne wyzwanie, sprawdź czy dasz radę! Na stanowisku multimedialnym na dzieci będzie czekała aplikacja edukacyjna, która pomoże im w nauce numerów alarmowych.

W czasie eventu dzieci będą też miały okazję spotkać Chase’a i Marshalla, którzy zaproszą Gości do wspólnych zdjęć.