Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Auchan Katowice

Auchan Katowice - największy market w galerii 3Stawy

Auchan to popularny market oferujący wyroby wielu znanych marek, a dodatkowo produkty sprzedawane pod własnym logo. Asortyment obejmuje zarówno produkty podstawowe, wyszukane oraz BIO. Tym co je cechuje jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Auchan jest obecny w Polsce od 1996 roki i wyróżnia się ogromną powierzchnią. W sklepie dostępne są nie tylko artykuły spożywcze, ale również przemysłowe, a także różnego rodzaju usługi.


Market jest chętnie odwiedzany przez klientów galerii 3Stawy, ze względu na atrakcyjną ofertę, konkurencyjne ceny oraz szeroki wybór produktów. Dodatkowo, klienci mogą skorzystać z Targu Ryb Świeżych, piekarni oferującej świeżo wypiekane chleby i bułki oraz cukierni zapewniającej możliwość zamówienia tortów oraz ciast na szczególne okazje. Auchan w Katowicach sprzedaje także świeże owoce i warzywa na wagę oraz tradycyjne wędliny.

 


  Brak wynikow wyszukiwania

  Jakie produkty można znaleźć w ofercie Auchan?

  Sklep znajdujący się na terenie galerii 3Stawy w Katowicach przy ul. Pułaskiego 60 to hipermarket. Co za tym idzie, jego powierzchnia obejmuje ponad 10 tys. m2. Dobrze oznaczone alejki z produktami sprawiają, że pomimo tak dużego formatu, poruszanie się po sklepie jest proste i intuicyjne. Produkty sygnowane logo Auchan można podzielić na trzy grupy. Pierwsza z nich to grupa podstawowa, do której zaliczają się najważniejsze artykuły, spełniające codzienne potrzeby całej rodziny. Można znaleźć je na półkach z produktami spożywczymi i niespożywczymi. To m.in. oleje, kasze, makarony, wody, miód, nabiał (w tym sery, jajka, mleko i śmietana) oraz karmy dla zwierząt. Wszystkie z nich są dostępne w niskich cenach.

  Auchan w Katowicach ma w swojej ofercie także różnorodne artykuły spożywcze produkowane pod własnym szyldem, które wyróżniają się atrakcyjnymi cenami na tle odpowiedników innych marek. Produkty zaliczane do drugiej grupy zostały stworzone z myślą o zaspokojeniu indywidualnych potrzeb oraz gustów. W asortymencie znajdują się zatem zarówno podstawowe artykuły, jak i wersje BIO, ECO, bez laktozy i bez glutenu. Zaliczają się do nich produkty świeże, spożywcze, chemia, detergenty, słodycze i przekąski. Należy zatem szukać ich w dziale spożywczym, drogeryjnym, samochodowym, papierniczym oraz dziecięcym.

  Co jeszcze obejmuje oferta?

  Do ostatniej grupy zaliczają się artykuły segmentu premium, stworzone z myślą o osobach, które poszukują wyjątkowych smaków i doznań, a jednocześnie zależy im na dobrych cenach. Są to produkty spożywcze (np. czekolady, słodycze i oliwy) oraz kawy. Oprócz wyżej opisanych artykułów, oferta Auchan Katowice obejmuje także ogromny wybór wyrobów znanych marek. Asortyment dzieli się na takie kategorie jak produkty naturalne, świeże, mrożonki, spożywcze, przekąski, wody, soki, napoje, alkohole, chemia, środki czystości, kosmetyki i higiena, produkty dla dzieci i mam, dla zwierząt, artykuły dla domu i elektronika.

  Hipermarket jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:30 do 22:00, zaś w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00. Auchan znajduje się w północnej części galerii 3Stawy, tuż obok Pepco i H&M.