Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Bankomat Katowice

Polska może pochwalić się zaawansowaną infrastrukturą płatności mobilnych. Niemal we wszystkich sklepach można bez problemu uregulować rachunek w formie bezgotówkowej. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy gotówka nadal bywa przydatna. Takie okoliczności mogą wystąpić nawet w galerii handlowej 3 Stawy, np. gdy korzystasz z usług jednego z lokali gastronomicznych i chcesz dać kelnerowi napiwek. Poza tym pieniądze mogą też przydać się już po opuszczeniu centrum handlowego.

Bankomat umieszczony galerii 3 Stawy należy do firmy Euronet, czyli największej sieci na terenie Europy. W tym miejscu możesz sprawnie przeprowadzać wpłaty i wypłaty w złotówkach. Warto zaznaczyć, że istnieje też możliwość wypłacenia euro. Na tym jednak nie kończy się zakres usług oferowanych przez bankomat Katowice w galerii 3 Stawy. Do Twojej dyspozycji są też opcje umożliwiające wypłaty zbliżeniowe czy też działania z wykorzystaniem systemu BLIK. Poza tym jesteś w stanie też przeprowadzić wpłaty i doładowania SkyCash.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Gdzie jest bankomat w galerii 3 Stawy?

    Bankomat został umieszczony mniej więcej na środku galerii handlowej. Znajduje się tam większa przestrzeń z rozwidleniem pomiędzy sklepami. W pobliżu usytuowane są salony Silesia Jeans, WOJAS oraz Bytom. Tuż obok znajduje się też Bitomat oraz Soczewkomat. Po drugiej stronie alejki można dostrzec też Rossmann oraz Sephorę. Bankomat Katowice jest do dyspozycji gości centrum handlowego od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00. Z kolei w niedzielę można z niego korzystać od 9:00 do 21:00.

    W tym przypadku dużym atutem jest też lokalizacja galerii 3 Stawy. Tuż obok przebiega autostrada A4. Możesz z niej komfortowo zjechać, aby wejść do centrum handlowego i wypłacić pieniądze z bankomatu. W końcu gotówka może się przydać na trasie albo u celu Twojej podróży. Po przeprowadzeniu operacji możesz łatwo wrócić z powrotem na drogę. Przy okazji możesz też skorzystać z bogatej oferty miejscowych lokali gastronomicznych albo zrobić zakupy w jednym z dostępnych sklepów.