Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Bitomat Katowice

Kryptowaluty kojarzą się głównie z przestrzenią wirtualną. Ich wartość jest jednak całkowicie realna. Najlepiej świadczy o tym fakt, że kryptowalutami można zapłacić za rozmaite usługi, a także wymienić je na prawdziwe pieniądze. Takim łącznikiem pomiędzy światem cyfrowym i rzeczywistym są chociażby Bitomaty. Są to automaty przeznaczone do zakupu i sprzedaży kryptowalut. Sieć obejmuje coraz więcej polskich miast. Bitomat Katowice znajduje się w galerii 3 Stawy.

W tym przypadku nazwa może okazać się myląca. Bitomat przywodzi na myśl Bitcoin, czyli najpopularniejszą kryptowalutę. Nie oznacza to jednak, że automat nie pozwala wykonywać transakcji z wykorzystaniem innych walut. Do dyspozycji masz też Ethereum, Tether oraz USDC. Na stronie internetowej usługi możesz podejrzeć aktualne kursy zakupy oraz sprzedaży. Przed wizytą w centrum handlowym warto też sprawdzić czy w automacie znajduje się obecnie wystarczająca ilość środków. Status jest aktualizowany co pół godziny i w tym przypadku również może go sprawdzić na stronie internetowej.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Gdzie jest Bitomat w galerii 3 Stawy?

    Bitomat Katowice znajduje się mniej więcej na środku centrum handlowego. W tym miejscu dostrzeżesz również rozwidlenie alejek. Zwróć uwagę czy w pobliżu widzisz drogerie Rossmann, perfumerię Sephora, a także salony Bytom, Wojas i Silesia Jeans. W centralnym punkcie znajdują się trzy automaty, a jednym z nich jest Bitomat Katowice. Możesz z niego korzystać w trakcie godzin otwarcia galerii 3 Stawy. Centrum handlowe jest czynne od poniedziałku do soboty pomiędzy 9:00 a 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 20:00.

    Bitomat Katowice jest bardzo prosty w obsłudze. Minimalna kwota transakcji wynosi 100 złotych. Zarówno w przypadku zakupu, jak i sprzedaży musisz zeskanować kod do swojego portfela. W trakcie operacji zyskasz możliwość ustalenia ilości wymienianych kryptowalut oraz pieniędzy. Wszystkie kroki są wyświetlane na ekranie i przedstawione w przystępny sposób. Postępuj wedle pojawiających się instrukcji, a na pewno cały proces przebiegnie zgodnie z planem.