22 czerwca
Bohaterzy „Sekretnego życia zwierzaków domowych 2” odwiedzą CH 3 Stawy w Katowicach!

Po gigantycznym sukcesie komedii „Sekretne życie zwierzaków domowych” oraz trasy promującej komedię, zwierzaki domowe wracają! W drugiej części hitu poznamy ich zupełnie nowe przygody oraz nowych bohaterów, natomiast trasa promująca film stanie się jednym z ważniejszych wydarzeń nadchodzącego lata! Już w sobotę 22 czerwca wesoły orszak z bohaterami filmu zawita do Centrum Handlowego 3 Stawy w Katowicach, gdzie od 11 do 18 na wszystkich odwiedzających czekać będzie moc atrakcji!

W całej Polsce trwają właśnie niezapomniane PSOtkania! Bawimy się & pomagamy! Imprezy przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Oprócz zabawy, konkursów z nagrodami i innych atrakcji, staramy się podnieść poziom świadomości na temat zdrowia i szczęścia naszych ukochanych zwierzaków domowych (bezpłatne porady behawiorystów zwierzęcych oraz lekarzy weterynarii). Spotkania z przedstawicielami schronisk uwrażliwiają na problemy i aspekt bezdomności zwierząt, są również zachętą do adopcji zwierzaków. A ponieważ karma wraca, zbieramy karmę dla zwierzaków ze schronisk.

Wśród atrakcji m.in.

 • Dwupiętrowy MAXOBUS – autobus bez dachu o wizerunku… filmowego Maxa! Możliwość podróży (około 20 minutowa wycieczka!) oraz zdjęć – wewnątrz i na tle MAXOBUSA
 • ZOSTAŃ PSOFESOREM! – pełen nagród konkurs wiedzy na temat zwierzaków domowych (tak, tak, to tu można, a nawet należy być wyszczekanym)
 • Podążamy psim tropem – PSOTNY TOR PRZESZKÓD (dzieciaki skaczą przez koło, przechodzą przez kolorową tubę, omijają przeszkody, biorą udział w slalomie oraz próbują utrzymać równowagę na równi pochyłej)
 • Ścianka Foto. Przenosimy się do świata komedii „Sekretne życie zwierzaków domowych 2” i robimy sobie zdjęcia z bohaterami filmu!
 • Niesamowite spotkania z behawiorystami zwierzęcymi
 • A skoro było już tyle atrakcji dla dzieci, czas, by i zwierzaki mogły się uśmiechnąć pod wąsem: zapraszamy do stanowiska, na którym wygrawerujemy imię pisaków i kociaków na plastikowej zawieszce!

W strefie zewnętrznej, oprócz MAXOBUSA, czekają nas kolejne atrakcje:

 • Spotkania z przedstawicielami schronisk dla bezdomnych zwierząt (możliwość rozmowy i spotkania podopiecznych)
 • Darmowe porady lekarza weterynarii
 • Psie Spa – chyba nie trzeba tego tłumaczyć, w każdym razie Reksio będzie naprawdę zadowolony…
 • KARMA WRACA! Pokarmem dla zwierzaków zapełniamy wielką michę, której zawartość zostanie przekazana lokalnemu schronisku
 • PSOTNY DMUCHANIEC-SKAKANIEC. W wybranych miastach na dzieciaki czeka kolorowy dmuchaniec-skakaniec!

***
Komedia „Sekretne życie zwierzaków domowych” stała się jednym z najważniejszych filmów 2016 roku. Skradła serca publiczności na całym świecie, zarabiając ponad 875 milionów dolarów. Filmowe zwierzaki szybko stały się ukochanymi bohaterami filmowymi dzieci na całym świecie.
Druga część hitu to zupełnie nowe przygody, nowi bohaterowie, mnóstwo śmiechu i doskonałej zabawy. Film twórców „Minionków”, „Grincha” i „Sing”. „Sekretne życie zwierzaków domowych 2” – w kinach od 28 czerwca.