Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Cafe Chopin - Kawiarnia Katowice

Smak przyrządzanej kawy bez wątpienia stanowi o renomie kawiarni. Nie jest to jednak jedyny wyznacznik statusu. Niebagatelną rolę pełni również atmosfera. Pod tym względem Cafe Chopin Katowice ma wiele do zaoferowania swoim gościom. Pośród klasycznego wystroju nietrudno jest poczuć się absolutnie wyjątkowo.

Dobór stylizacji nie jest przypadkowy. Cafe Chopin Katowice to część sieci wyróżniającej się ponad 30-letnią tradycją. Idea zrodziła się na amerykańskiej ziemi i została wcielona w życie już na polskim gruncie. Serce marki zawsze biło na Górnym Śląsku. Pierwsza kawiarnia powstała w Katowicach, a lokal usytuowany w galerii handlowej 3 Stawy odpowiada za podtrzymywanie tej tradycji. Cafe Chopin znajdziesz w sąsiedztwie Coffee-jki oraz Jubilera Schuberta.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Cafe Chopin Katowice - menu

    Kawiarnia podchodzi z szacunkiem do tradycji, ale nie stroni też od odkrywania nowych bodźców. Tutaj klasyczne wpływy przeplatają się z autorskimi rozwiązaniami. W efekcie możesz zamówić kultowe espresso czy cappuccino. Z drugiej strony masz okazję do wypróbowania niebanalnego Cafe Chopin, które uchodzi za lokalny specjał.

    Najlepszym dodatkiem do kawy są oczywiście słodkie desery. W tej materii goście nie mogą narzekać na brak propozycji. Do wyboru są najróżniejsze ciasta, lody i czekolady. Nuty smakowe napojów i przekąsek uzupełniają się wzajemnie, tworząc idealną synergię. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dopasowanego do własnych preferencji. Cafe Chopin Katowice stanowi doskonałe miejsce do spędzenia miłych chwil w towarzystwie znajomych i przyjaciół.