15-23
grudnia
Choinka pod choinkę!

Zrób zakupy i odbierz swoje świąteczne drzewko w CH 3 Stawy.

Duża, pachnąca i pięknie udekorowana jest ozdobą naszych domów. O czym mowa? Oczywiście o choince, bez której nie sposób wyobrazić sobie Świąt Bożego Narodzenia. To właśnie z nią związana jest świąteczna akcja „Choinka pod choinkę”. Od 15 do 23 grudnia w Centrum Handlowym 3 Stawy zostanie rozdanych 720 wspaniałych świerków, które stworzą niezapomniany, świąteczny klimat. Aby otrzymać choinkę wystarczy zrobić świąteczne zakupy w Centrum Handlowym 3 Stawy, następnie zarejestrować dowody zakupu na specjalnym stoisku promocyjnym.

Co zrobić, aby otrzymać choinkę?

Akcja skierowana jest do klientów, którzy dokonają zakupów na kwotę minimum 200 złotych w dowolnych punktach sprzedaży CH 3 Stawy. Akceptowane są również paragony z hipermarketu AUCHAN, ale maksymalna kwota do wykorzystania z paragonu wynosi
150 zł*. Kupon upoważniający do otrzymania świątecznego drzewka otrzymają osoby, które jako pierwsze w poszczególnych przedziałach czasowych odwiedzą stoisko promocyjne i spełnią warunki. Codziennie, w całym okresie trwania akcji, do odebrania jest 80 choinek, których ilość podzielona jest na przedziały czasowe, od 09:00-13:00, od 13:00 do 17:00 oraz od 17:00 do 21:00. Kupon należy zrealizować w tym samym dniu, w którym dokonywane są zakupy. W akcji rozdawane będą świerki w dwóch wersjach – cięte, o wysokości 120 cm – 140 cm oraz 170 cm – 200 cm. Ważna informacja: uczestnik może odebrać tylko jeden kupon na jedną choinkę w czasie trwania całej akcji.

Proste zasady w trzech punktach

  • Zrób zakupy w Centrum Handlowym 3 Stawy na minimalną kwotę 200 zł
  • Zarejestruj paragony i odbierz kupon 
  • Odbierz swoją choinkę, zgodnie z zaznaczonym rozmiarem na kuponie 

Choinki wydawane będą na podstawie kuponu, na terenie parkingu w oznaczonym miejscu przed Centrum Handlowym 3 STAWY.

Regulamin promocji znajduje się przy stanowisku konkursowym w CH 3 Stawy oraz u organizatora akcji „Choinka za choinkę”.

* 150 zł wydane w AUCHAN oraz minimum 50zł w innych punktach sprzedaży na terenie CH 3 Stawy.

3_stawy_Choinka_11122017_mini