Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Duka - sklep w CH 3 Stawy Katowice

Gdzie jest Duka w Katowicach w Galerii 3 Stawy?

Odwiedź salon Duka Katowice w Galerii 3 Stawy, który znajduje się pomiędzy sklepem Orsay i pizzerią Pizza Hut. Poszukując sklepów z wyposażeniem kuchni i jadalni w skandynawskim stylu najlepiej udać się właśnie do jednego z salonów sieci Duka. Kameralna atmosfera oraz pomocna i fachowa obsługa to tylko niektóre z bardzo wielu zalet tego sklepu. Dzięki unikalnemu designowi, doskonałej obsłudze i wysokiej jakości marka Duka stała się rozpoznawalna w całej Polsce.

W Duka znajdziesz produkty w minimalistycznym szwedzkim stylu o uniwersalnym wzornictwie. Zwolennicy bardziej wyszukanych i designerskich trendów również polubią meble i dodatki od marki Duka. Artykuły dla tej sieci tworzą bowiem młodzi projektanci, którzy pragną odpowiedzieć na aktualne potrzeby użytkowników.

 


  Brak wynikow wyszukiwania

  Salon Duka zachwyca także bogatą kolekcją szykownej porcelany, wysokiej jakości sztućców, akcesoriów do gotowania, drobnego sprzętu AGD, dodatków dekoracyjnych, tekstyliów, a nawet mebli. W każdym salonie Duka bez problemu zakupisz także kartę upominkową na dowolną kwotę.

  Stylowa i funkcjonalna kuchnia tylko z Duka w Galerii 3 Stawy

  Ideą przewodnią marki Duka jest Kitchen Life, uznająca kuchnię za najważniejsze miejsce każdego domu. To właśnie tam zacieśniają się więzi rodzinne i tam najchętniej spędzamy czas z bliskimi. Duka pojmuje to pomieszczenie jako miejsce, które musi być zarówno funkcjonalne, jak i stylowo urządzone. Nowoczesna kuchnia to już nie wyłącznie przestrzeń do przygotowywania posiłków, ale miejsce do pracy, odpoczynku, zabaw i spotkań z najbliższymi.

  Kupując w Duka masz pewność, że w projektowaniu kolekcji artykułów dostępnych w sklepach uczestniczyli Szwedzi. Przykładowo znana wielu osobom seria kawowa FIKA oznacza w języku szwedzkim właśnie przerwę na kawę i jest niezwykle ważną chwilą w codzienności każdego Szweda.

  Obecnie Duka posiada w Polsce ponad 60 sklepów znajdujących się w centrach handlowych w całym kraju. Marka wciąż szuka nowych ścieżek rozwoju oraz idzie z duchem czasu, z sukcesem łącząc wieloletnią tradycję z nowoczesnym podejściem do projektowania. W salonie Duka Katowice na każdym kroku poczujesz skandynawski klimat. Już dziś zaplanuj wizytę po wyposażenie swojej kuchni w Duka Katowice