Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Fabryka Formy Katowice

Fabryka Formy Katowice - zadbaj o swoją kondycję

Fabryka Formy, która mieści się w galerii 3Stawy w Katowicach to popularna sieć siłowni, która posiada wiele lokalizacji w całej Polsce. Centrum fitness składa się z dwóch poziomów i zajmuje aż 3 tys. m2 powierzchni. Klienci mogą liczyć na bardzo łatwy dojazd, ze względu na doskonałe położenie samego centrum handlowego, tuż przy zjeździe z autostrady A4. Punkt mieści się w północno-wschodniej części galerii, nieopodal H&M oraz sklepu z artykułami do domu TEDi.

Siłownia jest otwarta w dogodnych godzinach, przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu klienci mają możliwość przeprowadzania treningów w preferowanym przez siebie czasie w ciągu dnia. Od poniedziałku do piątku obiekt jest czynny od 6:30 do 22:30, w soboty od 8:00 do 21:00, z kolei w niedziele handlowe i niehandlowe od 8:00 do 20:00. Fabryka Formy Katowice wyróżnia się ciekawym i zróżnicowanym grafikiem zajęć, dzięki czemu każda osoba może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od stopnia wytrenowania. Do dyspozycji trenujących jest aż 5 sal.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Co jeszcze obejmuje oferta siłowni?

    Na klientów czeka także strefa wolnych ciężarów i maszyn siłowych, na której można korzystać z renomowanego sprzętu Hammer Strength®. Osoby, które są zainteresowane ofertą zajęć grupowych mogą zapisać się na ćwiczenia wzmacniające (m.in. TBC, treningi obwodowe, step, shape czy płaski brzuch), specjalistyczne (m.in. aktywna ciąża, antystres harmonia, OCR, pole dance czy boks), wytrzymałościowe (m.in. race walking, trampoliny czy spinning), Body&Mind (m.in. joga, zdrowy kręgosłup i pilates), metaboliczne (m.in. tabata czy interwały), LES MILLS, wodne, taneczne i zajęcia z fizjoterapeutą.

    Fabryka Formy Katowice oferuje także dostęp do SPA&Wellnes, czyli strefy odpoczynku, w której można zregenerować się po treningu. Klienci mają do dyspozycji również jacuzzi, squasha, saunę oraz bogato zaopatrzony bar ze zdrowymi przekąskami i napojami. Na terenie obiektu działa darmowe Wi-Fi, a dla trenujących dostępny jest bezpłatny parking. Siłownia oferuje karnety na okres 12 miesięcy oraz na czas nieokreślony. Uczniowie i studenci mogą skorzystać ze zniżki.