Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Greco Katowice

Galeria handlowa 3 Stawy może pochwalić się bogatą ofertą gastronomiczną. Jedną z dostępnych możliwości jest restauracja Greco Katowice, specjalizująca się w kuchni greckiej. Właściciele zadbali nie tylko o różnorodne menu, ale też wystrój i unikatowy klimat. Tutaj wszystkie elementy sprawiają, że możesz przez chwilę poczuć się jak na wycieczce w zjawiskowej Grecji. Jeżeli w przeszłości udało Ci się odwiedzić ten kraj, dania przyrządzane w Greco Katowice ożywią najpiękniejsze wspomnienia z wakacji za pośrednictwem kubków smakowych. Jeśli jednak nie byłeś jeszcze w Grecji, po wizycie w restauracji zapragniesz jak najszybciej nadrobić zaległości.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Greco Katowice - menu

    Atmosfera jest nie do przecenienia, ale najważniejszą kwestią w restauracji jest oczywiście menu. W tej materii możesz spodziewać się niezapomnianych doznań smakowych. W karcie znajdziesz najbardziej charakterystyczne dania zaczerpnięte z kuchni greckiej. Fundamentem oferty jest gyros przyrządzony w tradycyjny sposób. Poza tym znajdziesz też szereg pomysłów na dania z grilla, pośród których znajdziesz chociażby kultowe i przepyszne souvlaki. Na mniejszy głód przygotowano soczyste sałatki. Z całą pewnością każdy tutaj znajdzie coś dla siebie i wyjdzie najedzony.

    Restauracja Greco Katowice znajduje się w zatoczce przeznaczonej na lokale gastronomiczne. Tuż obok można wypatrzyć U Rokosza oraz Pizza Hut. Greckich specjałów można próbować od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00. Dania są również dostępne na dowóz. Odkryj cząstkę Grecji w sercu Górnego Śląska.