Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

H&M Katowice

H&M Katowice - najlepsza moda dla niej i dla niego

H&M to jedna z bardziej popularnych marek wyróżniających się międzynarodowym zasięgiem. W jej asortymencie można znaleźć zarówno ubrania dla dzieci, nastolatków, kobiet, jak i mężczyzn. Kolekcje nawiązują do najnowszych trendów oraz stanowią ogromne źródło inspiracji dla wszystkich osób, które interesują się modą. H&M w Katowicach to miejsce, w którym można znaleźć zarówno podstawowe elementy garderoby, akcesoria, stroje sportowe, okrycia wierzchnie oraz buty.

Marka współpracuje także ze znanymi projektantami, którzy okresowo tworzą własne kolekcje, zachwycające oryginalnym charakterem. Szeroka oferta sprawia, że każda osoba ma szansę znaleźć coś dla siebie, niezależnie od tego jaki styl preferuje. Dodatkowym atutem są atrakcyjne ceny, ciekawe wzornictwo i dobra jakość. H&M dba także o zrównoważony rozwój, oferując ubrania wyprodukowane z materiałów pozyskanych w odpowiedzialny sposób oraz z recyklingu.

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    H&M w galerii 3Stawy w Katowicach

    W porównaniu do innych sklepów z modą damską i męską znajdujących się w galerii 3Stawy, H&M wyróżnia się największą powierzchnią. To zatem świetny wybór dla osób, które przepadają za zakupami oraz chcą znaleźć w jednym miejscu wszystkie potrzebne im elementy garderoby. Na klientów czekają m.in. sukienki, koszule, bluzy, spodnie, kombinezony, kurtki, płaszcze, marynarki, stroje kąpielowe, garnitury, szorty, odzież domowa, bielizna oraz szeroki wybór akcesoriów. H&M Katowice ma w swojej ofercie także szeroki wybór produktów dla dzieci, począwszy od niemowląt, aż po wiek nastoletni. Osobną część asortymentu stanowią produkty do domu, m.in. do sypialni, kuchni, salonu, łazienki i pokoju dziecięcego.

    H&M jest zlokalizowany w północnej części galerii 3Stawy przy ul. Pułaskiego 60. Mieści się między hipermarketem Auchan a TEDi oferującym dodatki do domu. Sklep często zmienia dostępne kolekcje, dopasowując je nie tylko do obowiązujących się trendów, ale również do ważnych wydarzeń np. kulturalnych lub sportowych, które dzieją się na świecie. Klienci mogą robić zakupy od poniedziałku do soboty, w godzinach 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.