Facebook Pixel Code
DZIŚ OTWARTE 9:00 – 21:00

Inmedio Katowice

Każdego poranka do oddziału dostarczane są najnowsze wydania polskich dzienników. W ten sposób zyskujesz dostęp do całego przekroju bieżących informacji w pigułce. Nie musisz już na własną rękę przeszukiwać różnych stron internetowych, aby uzyskać pełny ogląd sytuacji.

Poza tym na wyposażeniu salonu znajdują się tygodniki opinii oraz inne periodyki. W ten sposób zyskujesz dostęp do całego spektrum publicystyki polskiej i zagranicznej. Skonfrontuj się z różnymi, często skrajnie odmiennymi opiniami i zyskaj jeszcze szerszą perspektywę.

W asortymencie Inmedio Katowice znajdują się również czasopisma związane z różnymi kategoriami tematycznymi. Nie brakuje treści przeznaczonych dla miłośników mody, motoryzacji, historii, biznesu czy też zupełnie innych zagadnień. Ciekawym dopełnieniem oferty prasowej są pisma zagraniczne. W ten sposób można poznać inny punkt widzenia, udoskonalić swoje zdolności językowe albo po prostu zyskać dostęp do wydarzeń, które nie są podejmowane w Polsce. W salonie prasowym Inmedio Katowice można też kupić pozycje książkowe, artykuły tytoniowe, a także szereg produktów spożywczych, takich jak napoje bądź słodkie przekąski. 

 


    Brak wynikow wyszukiwania

    Gdzie jest Inmedio Katowice w galerii 3 Stawy?

    Tytułowe Inmedio to sieć salonów prasowych rozsianych po całej Polsce. Kiedy przekraczasz próg sklepu, cały świat mediów staje przed Tobą otworem. Możesz zaopatrzyć się w najświeższe wydanie dowolnego pisma. Kiosk w galerii handlowej 3 Stawy znajduje się obok salonów operatorów sieci komórkowych i zarazem naprzeciwko sklepu RTV EURO AGD.